Ціна збігалась із заявленою на hotline
error1009 рекомендує цей магазин
18 грудня 2020

Купив: KreslaLux In-Point

Искал стул на подарок, подобрал по отзывам, нашёл и магазин, о котором отзывы хорошие. Позвонил, менеджер Пётр понравился, хоть и отговорил покупать стул вслепую. В итоге пришлось попросить родственника поехать в шоу-рум к ребятам, Стул взяли другой, опыт общения по телефону и вживую понравился. Ассортимент в шоу-руме тоже понравился. Приятное впечатление от подхода.
bhfo рекомендує цей магазин
20 вересня 2020

Купив: kloeber Cato Plus chair

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Приход в магазин меня не разочаровал - большой выбор офисных кресел. Подобрал себе чистого немца. Доставили оперативно. В целом доволен.
Artem Kosenko не рекомендує цей магазин
13 квітня 2020

Хотів купити: Офісне крісло для керівника Comfort Seating Enjoy Elite (EJE-HAM)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Іван рекомендує цей магазин
22 січня 2020

Хотів купити: Okamura Contessa (сітка)

Сподобалося: наявність, асортимент

Не сподобалося: оформлення замовлення

Купив на тижні нове крісло в цьому магазині (особисто їздив в їхній шоурум). Круто, що в "Кріслалюкс" є можливість перед покупкою взяти крісло на кілька днів на тест-драйв. Покупка недешева, тому не завадить пересвідчитися, що крісло підходить і що вам на ньому зручно сидіти. Залишився приємно вражений якістю роботи команди "Кріслалюкс". Давно не зустрічав таких ввічливих і знаючих своє діло консультантів. Навіть не полінився залишити позитивний відгук :) П'ять зірок!
StayAtHome рекомендує цей магазин
24 липня 2019

Купив: Офісне крісло для керівника Okamura Contessa c подголовником сетка

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент, відвантаження товару

Хороший магазин з справді широким вибором якісних крісел. Вибір в різних цінових діапазонах, велика кількість представлена в шоу-румі, дають на тест-драйв. Якщо хочете Herman Miller але дорогувато - зайдіть сюди! :-) Сервіс просто винятковий, давно не був настільки приємно вражений при вирішенні певних складних питань з покупкою і доставкою.
N. рекомендує цей магазин
21 лютого 2019

Купив: Okamura Contessa

Магазин с большим выбором действительно удобных кресел разных производителей и возможностью их попробовать. Нужное мне привезли и собрали через несколько часов после заказа.
Олег ХХХ рекомендує цей магазин
19 лютого 2019

Купив: Офісне крісло для персоналу Comfort Seating Enjoy Budget

ATSP рекомендує цей магазин
16 серпня 2018

Купив: Офісне крісло для керівника Comfort Seating Ergohuman Plus Station (EHPE-AB-HAM-LM) сетка / с раскладной подставкой для ног

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Вадим Росток рекомендує цей магазин
9 лютого 2016

Купив: кресло Ergohuman Plus

Это, насколько я знаю, первый в Украине магазин, продающий хорошие кресла для работы. Моя покупка прошла вполне гладко (если не считать лаг новой почты, они довольно долго не могли совершить адресную доставку кресла, но представители магазина регулярно им звонили и держали меня в курсе дел). К клиенту относятся с вниманием. Надеюсь их бизнес будет расти.