Sergey M не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Скло захисне Pro Apple iPhone 15 Pro (ARM71484), Замовлення №Заказ E-02524639

Товар бракованный и не совпадают размеры . магазин морозится я не я хата не моя
Юлія Сушик рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R8 kit RF 24-50mm IS STM (5803C016), Замовлення №Canon EOS R8 kit RF 24-50

Класний магазин. все дуже оперативно зроблено, і доставлено. Рекомендую
Яценюк Юрий рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G 8/256GB Midnight Black, Замовлення №20110174

Гарний магазин з відмінною ціновою політикою.
Vadym рекомендує цей магазин

Купив: Культиватор ProCraft BK52, Замовлення №20400387140003

Чудовий варіант для дому, компактний та легкий, мотор доволі потужний. Інструкції та всі комплектуючі є, збирається легко. Запчастини і двигун якісні. Колеса регулюються по висоті, сошником можна глибину змінити - що виручає коли земля суха. По замовленню оперативно зв'язались та відправили, все швидко та професійно, буду рекомендувати.
ALEX рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Пила ланцюгова електрична Tekhmann CSE-2840, Електропила Tekhmann CSE-2840 (844130), Замовлення №781 995 427

Купив в цьому магазині пилку фірми Tekhmann. Поки нічого поганого сказати не можу, все подобається, тестується в домашньому побуті.
Ihor Shkuropat не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Материнська плата ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI II (90MB1FC0-M0EAY0), Замовлення №20-10567349

Людмила Вовчок рекомендує цей магазин

Купив: Газонокосилка Makita EML3720, Замовлення №000127316

Спасибо большое магазину за такой прекрасный товар и за быструю доставку. Обслуживание на высшем уровне, доброжелательные консультанты, которые помогли выбрать товар
Yurko zoo рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Sporter l carnitine 500, Креатин Haya Labs Sports Creatine HCL 200 g /200 servings/ Pure, Біологічно-активна добавка Now MCT Oil 150 капс, Креатин Amix BCAA Micro Instant Juice 400+100 g /50 servings/ Orange, Замовлення №3724228

Супер, все прийшло швидко . Задоволений роботою магазину.
Muxa Petro рекомендує цей магазин

Купив: Літні шини Premiorri Solazo S Plus (215/55R17 94V), Замовлення №472736

Дуже гарний сервіс.Вічливі працівники. При купівлі шин і дисків та можна зробити монтаж
Ігор Шевченко не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23)

На сайті була вказана ціна 21200, менеджер перетелефонував і сказав що ціна 110 тис, ЗАМОВЛЯТИ ТУТ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕ ОБМАН