Любомир рекомендує цей магазин
21 травня 2024 На модерації

Купив: Мікрокомп'ютер Raspberry Pi 5 Board 8GB, Замовлення №22816

Приємно вражений швидкістю обробки замовлення, товар прийшов справним і відповідно до опису. Ціни нижчі, ніж у інших, асортимент теж дозволяє вибирати відповідно до потреб, тому однозначно рекомендую цей магазин.
Oleksandr Shevchenko рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: одноплатний комп'ютер Raspberry Pi Zero W, Замовлення №11825

Мав неприємну ситуацію яка вирішилась дуже професійно з боку магазину, тому хочу їх рекомендувати та описати що сталось. Я замовив декілька позицій серед яких був Raspberry Pi Zero W. Отримавши замовлення на НП і відкривши вдома (оплачував одразу на сайті) побачив не ту модель мікроконтроллера. Магазин оперативно визнав помилку і дав мені вибір: вислати неправильний товар назад або купити його зі знижкою (звісно правильний товар вони вислали). Я купив неправильний теж :)
Eugene не рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Хотів купити: Микрокомпьютер Raspberry Pi 4 Model B 4GB

Товара нет в наличии
SirMaxFrei не рекомендує цей магазин
21 липня 2021

Хотів купити: Raspberry Pi 4 Model B 2GB

Несуществующий товар месяцами висит в прайс-листах ХотЛайна. Это не дело.
Serhii Savchuk рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Raspberry Pi 400, Замовлення №3860

Купляв Raspberry Pi 400 та аксесуари до нього. Сподобалась зацікавленість та уважність менеджера до комплекта: він порекомендував блок живлення. Окремі покупки об'єднали в одну якісну посилку. Все гарноЇ якості, але дротову мишку повернув. Гроші зарахували протягом трьох днів. Все гарно і по-діловому. Рекомендую.
Sergei Maistrenko не рекомендує цей магазин
23 лютого 2021

Купив: NVIDIA Jetson Nano 2GB Developer Kit, Замовлення №71592

Відповідь представника «Евоком.ЮА»
Здравствуйте, Сергій Олександрович. Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів, «Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його гарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром». В телефоній розмові Ви підтвердили, що товар був Вами розпакований та використовувася вами, що і було підставою для відмови в поверненні.
Я не брав блок живленя у Вас, і не встиг товаром покористуватися зовсім, мені нікуди навіть включити його, ми не користувались цим товаром!!!
24 лютого 2021 Відповісти
Я в телефонній розмові не казав про використання пристрою! Я тількі казав, що хочу обміняти пристрій в рамках 14 днів, що мені не вистачить потужності (про потужність я дізнався на форумах), дзвонив я Вам 23.02.2021! На що мені відповіли, що я пошкодив наліпку "EvocomUA" магазину на коробці NVIDIA при відкритті коробки. Зустрічне питання, яке право ви маєте ліпити наклейки "EvocomUA" на коробки щоб неможна було відкрити коробку і оглянути пристрій, також автоматично лішити покупця, прав на обмін? Ще я не можу приїхати до вашого офісу щоб перевірити пристрій, тепер я не впевнений в Вашому магазині зовсім. Поверніть будьласка мої гроші!
24 лютого 2021 Відповісти
petkO рекомендує цей магазин
7 січня 2021

Купив: одноплатний комп'ютер Raspberry Pi 4 Model B 8GB (RPI4-MODBP-8GB), Замовлення №2161

Очень порадовал сервис, корректно ответили на все вопросы заверили в том, что в случае возникновения проблем с товаров обмен произойдёт без проблем. Товар отличный все работает. Спасибо большое магазину за оперативную отправку и хороший сервис. Конкурентные цены, большой выбор, наличие.
Roman Mashchak рекомендує цей магазин
23 липня 2020

Купив: Raspberry Pi 4 Model B, официальный, чёрного цвета (SC0217), Замовлення №870

Однозначно рекомендую цей магазин! Помилився номером при замовленні. Коли передзвонив через день, щоб дізнатися стан замовлення, був приємно вражений ввічливістю консультанта, а також тим, що моє замовлення вже чекає мене на новій пошті у вказаному відділенні. Дякую за відмінний сервіс - так тримати!
Hexsx рекомендує цей магазин
29 травня 2020

Купив: Блок питания Raspberry Pi 4 Model B, официальный, чёрного цвета (SC0217), Замовлення №657

Все швидко і звучно! Рекомендую всім! Дякую за швидку доставку!
Dmytro Kos рекомендує цей магазин
10 жовтня 2019

Купив: Raspberry Pi 3 Model B+, Замовлення №57

Швидко, без зайвих перезвонів. Оплатив на сайті, менше ніж за 24 години отримав товар на НП Так тримати!