Ціна збігалась із заявленою на hotline
Oksana Siminko рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: кросівки Asics Кросівки gel-1090v2 (1203A224-401) 8 Синій, Бежевий, Замовлення №№ Замовлення #32522

Після замовлення зв'язались протягом доби. Відправка в день підтвердження замовлення.Ціна відповідала заявленій на сайті. На наступний день уже забирали на новій пошті.Приємні враження від покупки.Магазин рекомендую
gveniar рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: кросівки Asics Бігові кросівки novablast 3 (1011B458-002), Замовлення №19672

В магазине прекрасно построена работа,все четко и быстро,заказал,оплатил,звонок из магазина,отправка.Прошло чуть больше 24 часов с момента заказа и товар у меня.Спасибо за хорошую работу.
finder_km не рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Хотів купити: трекінгові черевики Jack Wolfskin Черевики everquest texapore mid m (4053611_6000) 8 Чорний

Заманюють привабливою ціною, але насправді товару нема в наявності. Дізнаєшся про це лише після того, як оформив замовлення. Не цінують час покупців. Не рекомендую.
Sergey рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Кеди ODYSSEY DERBY, Сліпони MONUMENT SUEDE, Замовлення №8083

Брал в магазине HADI 2 пары кедов Wrangler, проверили наличие, потом проверили на целостность, скинули счет на оплату, отправили в тот же день в воскресенье, получил в понедельник, отличное качество, у меня были другие Wrangler и лето и зима все носится без проблемы пока подошва не стереться Магазин советую.
Відповідь представника «Hadi»
Здравствуйте. Большое спасибо за отличный отзыв !!!