viber рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Акумулятор BM4F для Xiaomi Mi 9 Lite, Mi A3, Mi CC9, Mi CC9e, Li-Polymer, 3,85 B, 4030 мАг, Original, Замовлення №3939237

Ціна товару виявилася нижчою за заявлену на хотлайні, оскільки на першу покупку магазин дав хорошу знижку. Приїхав оригінал, так як заявлено, не те що у інших конкурентів - на сайті фото оригіналу, а присилають нонейм. Сервіс дуже сподобався, зателефонували, запитали чи є проблеми з оформленням, бо я додав товар в корзину, але не спішив з завершенням оформлення замовлення. До основного товару дали на вибір один з декількох товарів з бомбезною знижкою.Всі б так працювали! Дякую.
Відповідь представника «Всі запчастини»
Дякуємо за відгук, звертайтесь.
Sergey Boiko рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Power bank Baseus Adaman2 VOOC, 20000 мАг, 30 Вт, чорний, Power Delivery (PD), #PPAD050001, Замовлення №3936009

Дуже швидко зв'залися і відправили, товар оригінальний, все в порядку, однозначно рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Всі запчастини»
Дякуємо за відгук, звертайтесь.
krechkivskyi рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Elf Digital Display 65W 20000mAh Black (PPJL000001, PPJL65C), Замовлення №2002771943

Дуже хороший магазин. Від моменту оплати замовлення і до отримання товару пройшло 2 години. Безкоштовно доставляють товар кур'єром по Львову.
Відповідь представника «Всі запчастини»
Дякуємо за ваш відгук! Приємного користування!
sivkonadezda рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Baseus BA07 Wireless Black (ZJBA010001), Bluetooth адаптер Baseus BA07 Wireless Black (ZJBA010001), Замовлення №3933851

Добрий день! Потрібна була швидка доставка. В суботу замовила, доставка зі Львова в Миколаїв Миколаївської області прийшло в неділю о 14:30. Дякую
Відповідь представника «Всі запчастини»
Дякуємо за ваш відгук! Приємного користування!