Maverick не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Турнік Gymtek G-66365, Замовлення №№ 30189#1696770384

Замовляв турнік з можливим навантаженням до 300 кг згідно даних сайту, отримав до 150 кг згідно інструкції. Як мінімум неправдива реклама .
Відповідь представника «Gymtek.com.ua»
Доброго дня. Вибачте за будь-які непорозуміння та незручності, які виникли у зв'язку з вашим замовленням. Ми глибоко шануємо наших клієнтів і завжди намагаємося забезпечити найвищу якість продукції та обслуговування. Після вивчення вашого відгуку ми ретельно перевірили дані на нашому сайті та можемо підтвердити, що дійсно виникла помилка в інформації про можливе навантаження цього турніку. Ми виправили цю неточність і відразу ж поновили актуальні дані на сайті, щоб уникнути подібних непорозумінь у майбутньому. Щиро вибачте за будь-які непорозуміння та сподіваємося, що ви зрозумієте, що це була випадкова ситуація, і ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб ви, як наш клієнт, були повністю задоволені нашими продуктами та сервісом. Якщо у вас залишились будь-які додаткові питання або якщо ми можемо вам чимось допомогти, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки, і ми будемо раді вам допомогти. Пошта INFO@GYMTEK.COM.UA Дякуємо за ваше розуміння та терпіння. З найкращими побажаннями, магазин Gymtek