Вадим Павлив рекомендує цей магазин
21 травня 2024

Купив: Мобільний принтер Polaroid HI-PRINT Pocket Printer E-Box (6152), Замовлення №1612

швидко, зручно. але за точну кількість товару краще уточнювати онлайн, на сайті не завжди кількість відповідає залишкам на складі
Відповідь представника «PulseTech»
Дякуємо за відгук, ми вже працюємо над опцією, щоб відображалась кількість товару, котра є в наявності.
Дмитро Карпенко рекомендує цей магазин
20 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Anker PowerCore III Elite 26000mAh 87W (A1291H11), Замовлення №1914

Придбав тут повербанк по гарній ціні пару днів тому. Доставка вчасна, якісне обслуговування, повербанк прекрасно працює. Магазином задоволений
Відповідь представника «PulseTech»
Приємно, що вам все сподобалось, дякуємо за оцінку нашого магазину.
archlich рекомендує цей магазин
16 травня 2024

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX QuadCast S White (519P0AA), Замовлення №№1909

купил микрофон, работает отлично, цена самая низкая на рынке, не вижу смысла переплачивать другим магазинам, большое спасибо
Дмитро Люльчук рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Повербанк Anker 737, Замовлення №1562

Ілля Кириленко рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном ASUS ROG Fusion II 300 (90YH02X3-B2UA00), Замовлення №1087

Купляв гарнітуру ASUS ROG Fusion II 300. Задоволений як якістю товару так і обслуговуванням. Найнижча ціна за цю модель серед конкурентів. Рекомендую
sulleshera :з рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Fifine A8, Замовлення №18

Купляла мікрофон на подарунок, оперативно зв?язались, скинули тнн і проінформували коли буде відправка. Все прийшло швидко, магазином задоволена. А самий мікрофон чудовий, подрузі сподобалось, дуже дякую за якісний товар
Артем Дядюшко рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів HyperX QuadCast S (HMIQ1S-XX-RG/G), Замовлення №11

Відповідь представника «PulseTech»
Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.
повернення не було, вказав помилково. Магазин хороший, залишився повністю задоволений.
21 березня 2024 Відповісти
Viktoriia Lutsenko рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Док-станція Belkin BOOST CHARGE PRO 3-in-1 Wireless Charger with MagSafe Black (HPG02, WIZ009ttBK-APL), Замовлення №WIZ009ttBK-APL

Відповідь представника «PulseTech»
Дякуємо, що знайшли час залишити відгук.