Алексей 1990 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 1TB White Titanium (MU7H3), Замовлення №РН-0503/0027

Купував дружині на подарунок. Єдиний магазин в якому дана модель була в доступі, ще й по такій ціні! Рекомендую!
4.66pm рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №РН 0508/0005

Купував тут вперше, покупкою та обслуговуванням задоволений
Виктория Богайчук рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №РН-0508/0029

Вранці замовили телефон, увечері вже користуємось!) Купуємо тут не вперше. Дуже задоволені!
Арина Жукова рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №РН0508/0002

Yuliia R рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB White Titanium (MTUW3), Замовлення №PH-0506/0028

Купую вперше в даному магазині , порекомендували друзі , все дуже оперативно , не потрібно було довго чекати товар, дуже задоволенна.
Walentin_777 рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB White Titanium (MTV43), Замовлення №0430/0035

Купляв собі на подарунок в цьому магазині! Обслуговуванням задоволен! Телефон був новий у пломбах! Рекомендую
Оксана С рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Silver (MK2L3), Замовлення №PH-0430/0031

Планшетом задоволена , ціна відповідала заявленій, роблять хороші знижки на аксесуари. Буду рекомендувати.
Наталія1001 рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation with Lightning Charging Case (MPNY3), Замовлення №PH-0425/0010

Купували навушники доньці на подарунок.Все сподобалось. Рекомендую магазин!
Kostya_ll рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №0423/0001

Купляв в цьому магазині і цікавила саме ця модель. Телефон був в наявності, новий! Працює все добре! Рекомендую
Don Sa рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №РН-0421/0011

Покупаю в этом магазине уже не первый год, всегда доволен обслуживанием. Наушники оригинальные, цена радует)