h2v19890828 не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook Pro 14 OLED UX6404VI (UX6404VI-DS96T), Замовлення №457526

Ціна цього товару 87 906 грн. Коли в вечері після отримання відкрив браузер - побачив вибитий піксель. Також в комплекті надішов кабель для стаціонарного блоку живлення а не для ноутбуків. Наразі вимагаю від магазину заміни товару на новий, або повернення коштів. Написав про проблему в вайбер - не відповіли. Довелось самому дзвонити. Також вимагаю компенсувати доставку.
Oksana35 рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A54 5G 8/128GB Awesome Lime (SM-A546BLGC), Замовлення №456562

Телефон швидко відправили, на всі питання відповідали вчасно. Телефон працює, все добре. Покупкою задоволена)
Диана Обух рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: iPhone 11, Замовлення №12461

Замовляла айфон 11, дякую за швидку доставку, все класно працює
Роман Носов рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №457241

Оперативно вийшли на зв'язок. Повідомили орієнтовний термін доставки товару до пункту видачі. Повідомлення про прибуття товару прийшло точно у визначений термін - хвилина у хвилину(!). Видача пройшла чітко у гарно оформленому приміщенні магазину. Менеджер дуже ввічливий та приємний у спілкуванні. Магазин однозначно рекомендую.
Марія Машталір рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch SE 2 GPS 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band S/M (MRE43), Замовлення №457113

Аліна Анзенко рекомендує цей магазин

Купив: Смарт-годинник Amazfit Bip 5 Cream White, Замовлення №457076

Yury R рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: МФУ Canon GX6040, Замовлення №№ 456436

Первый раз покупал в этом магазине. Долго искал МФУ Canon GX6040 по приемлемой цене и условиям покупки.В наличии товара не было,обещали доставить за 8 дней.Привезли за 5 !!!. Очень понравилось прекрасное отношение к покупателю менеджеров салона на ул.Пушкинская в г.Киеве.Так держать!
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо за Ваш відгук, наша команда працює завжди заради того щоб наші клієнти були задоволені!
Ігор Шевченко не рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23)

На сайті була вказана ціна 21200, менеджер перетелефонував і сказав що ціна 110 тис, ЗАМОВЛЯТИ ТУТ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕ ОБМАН
Відповідь представника «AVIC»
Добрий день, Ігоре! Перепрошуємо за дану ситуацію! Дійсно, ціна була помилкова, якнайшвидше виправили ситуацію. Перепрошуємо за незручності!
Олександра Сизько рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch4 40mm Black (SM-R860NZKA), Замовлення №456659

Магазин знайшла завдяки рекомендації друзів, не перший раз звертаюсь. Ціни адекватні, обслуговування - топ. Я чайник в технологіях, а консультанти магазину дуже круто все пояснюють. Ще й замовлення привезли раніше, ніж очікувалось!!! Забрала замовлення в пункті самовивозу, де також дуже допоміг консультант Руслан зрозуміти, зо я купила, і я користуватись :D Однозначно за макбуком піду на Avic!
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!
D3MIG0D рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15,3 M3 10GPU 16/512GB Starlight, Замовлення №456769

Товар привезли дуже швидко, навіть ще й не чекали, це супер-круто!
Відповідь представника «AVIC»
Дякуємо що обрали наш магазин та залишили ваш відгук. Чекаємо на Вас знову!