Николай Зубарев не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Телевізор Samsung QE43QN90C

Сказали що такого саме немає, але є інший, трохи дорожчий (на 20%). Такого мовляв ні в кого немає. Неправдиву інформацію щодо ціни і наявності на хотлайн розмістили :(
Al MageDev рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PIF651FB1E, Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL623MB3, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WH SP70 T121, Замовлення №348319

Покупал технику: - стиральную машинку - сушильную машинку - холодильник - микроволновку - варочную поверхность Все доставили в срок. Вопросов и претензий нет
Orest Kobel рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE77S95C, Замовлення №345700

Менеджер допоміг зробити остаточний вибір. Товар був за кілька днів як обіцяли, але беру в них не перший раз, то за таку ціну готовий був і почекати.
Proffsashach рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: LG 55NANO756QC, Замовлення №347645

Сподобався менедрер Женя. Професійно зміг підібрати телевізор за моїми вимогами. Все прийшло швидко. Дуже задоволений даним сайтом. Замовляю в них вже другий телевізор. Рекомендую всім!
Ihor Kytsenko рекомендує цей магазин
9 травня 2024 На модерації

Купив: Телевізор LG OLED55C3, Замовлення №348076

Иглесио Розарио рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: модель телевізора (LG 43NANO766QA)), Телевізор LG 43NANO76, Замовлення №347661, 347794

Дякую магазину, та особливо менеджеру Денису за приділений час та консультацію стосовно моделі телевізорів LG. Вже не перший телевізор купую у цієї компанії, ціни завжди доступні як ніде. Цей раз вибирав телевізор на подарунок, коли придбав то вдома перед подарунком включив його і переконався що завтра замовлю собі такий же ( що і зробив) обновив свій LG40 модель на більш крутішу серії Nano cell. Ще дуже зручні пульти указки в телевізорах LG
Nikita Lizogubov рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: LG OLED65C36, Замовлення №348004

Дуже задоволений телевізором, особлива подяка консультанту Денису. Денис допоміг підібрати необхідну модель у лінійці, був постійно на зв'язку, навіть під час отримання товару. Допоміг все налаштувати та перевірити перед відправкою всі функції та биті пікселі. Рекомендую цей магазин, у хлопців неймовірна увага до клієнтів.
ДмитроЗ рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Телевизор Samsung GQ55Q80C, Замовлення №344299

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Все добре. Придбанням задоволений
Misha Sochko не рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Хотів купити: Духовка електрична Whirlpool AKZ9 6240 NB

Мені повідомили вищу ціну ніж вказана на сайті на 500грн.
Ірина_pan рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFR634GS1, Духовка електрична Bosch HSG636ES1, Варильна поверхня електрична Siemens EX675LXC1E, Замовлення №123456

Магазин рекомендую. Менеджер Денис був постійно на зв?язку і допоміг підібрати техніку, виходячи з наших потреб та всіх вимог. Доставку запланували напрочуд швидко. Гарантійні талони, чеки, все присутнє. Максимально задоволені співпрацею