Анна Ключко рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Игрушка мягкая Dream Beams Медуза (20504007V), Замовлення №2485769

Дуже рекомендую цей магазин. Сервіс на високому рівні, менеджери просто молодці. Приємне спілкування, дуже все швидко. Товаром задоволена на 200%. Ще повернусь не раз!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Приємних покупок в elmir.ua!
Volodymyr Olkhovskyi рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Кабель Mini DisplayPort -> HDMI Cablexpert 1.8 м (CC-mDP-HDMI-6), Замовлення №2488015

Взяв кабель щоб приєднати iMac latte 2012 як монітор до ПК, кабель не підійшов, може пошаманю та він буде робити, але це все час і коли-небудь може це і зроблю, кабель не став повертати, може десь він мені і знадобиться, магазин дуже швидко опрацював заявку на сайті та менше ніж через добу кабель був вже в мене, елімір топ
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Андрей Бойченко рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: pdZ3Xf52S.Wmd@., Замовлення №pdZ3Xf52S.Wmd@.

Купляв монітор MSI G274QPF та вайфай адаптер ?, все на висоті, рекомендую 100 пудів.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Иван З. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 березня 2024

Купив: Блок живлення Enermax Revolution D.F.X 1050W (ERT1050EWT), Замовлення №EM-000721601

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Відділ, що займається скаргами клієнтів працює з понеділка по п'ятницю, тому Вас і попросили очікувати. Розгляд скарги також потребує певного часу. На сьогодні причини встановлені, на жаль, робітник сплутав товар при пакуванні. Серійні номери вручну не вводяться, а скануються сканером, жодної спеціальної підміни не було. Очікуйте, дзвінка менеджера для врегулювання ситуації.
maks_7 не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична Beko WUE5411XWW, Замовлення №2487186

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

1. Доставка завжди в них платна. Безкоштовна вказана лише на Хотлайні. 2. Післяплата - теж лише для хотлайна "товар дорогий - давайте 100% предоплату" (пропонував аванс - відмовили) Дивне ставлення до клієтів, наче б то я не зможу відмовитись від товару на новій пошті...
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Як і вказано на сайті Hotline доставка безкоштовна по Харкову та Укрпоштою по Україні. При оплаті товару безготівковим розрахунком (2 і 3 групи) адресна доставка по Харкову здійснюється тільки при сумі замовлення від 500 грн і вище. Доставка безкоштовна. Докладніше: https://elmir.ua/ua/dostavka.html Також є дві діючі акції стосовно доставки: https://elmir.ua/ua/?promo=kharkiv_delivery-free https://elmir.ua/ua/?promo=ukrposhta-delivery_free На жаль, у Вашому випадку скористатися ними не можливо через габарити товару та той факт, що Ви мешкаєте у іншому місті. Дійсно, в окремих випадках при оформленні замовлення потрібна передплата (повна або часткова). Ми обов'язково повідомляємо про це при узгодженні деталей по замовленню. Докладніше: https://elmir.ua/ua/oplata.html
hriker рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Соковитискач Supra S-J8878 Aluminum, Замовлення №2479356

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Микола Галичанский рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Вентилятор для корпусу 120mm DeepCool RF120FS (DP-FLED3-RF120-FS), Замовлення №2477081

Все куплене відправили на другий день а через день все приїхало. Все супер і оперативно рекомендую.
Audit рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Знімний мікрофон Hator для Hypergang Black (ACC-221), Замовлення №2477468

Придбав. Робочий, все працює, ніяких проблем не виникло ні з оплатою ні з придбанням. На сайті, правда, вказано, що немає гарантії, але вони відправляли товар у вихідні, що було перевагою у моєму випадку.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Юрий К. рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Акумулятори Esperanza AAA/HR03 NI-MH 1000 mAh 2 шт. Yellow (EZA101Y), Замовлення №E-02474659

Все чудово.На фото акумулятори вже дістав і зарядив.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Сергей Ратушный рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №2478496

Найкраща ціна, швидка відправка, відмінна якість товару та обслуговування
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!