serg.vorobiyov1 рекомендує цей магазин

Дякую велике Вам за планшет
Dr. Zoidberg рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: ASUS Zenfone 9 8/256GB Comet White, Замовлення №1120

Купил ASUS Zenfone 9. Все супер. Телефон норм, все новое, рабочее, в упаковке. Отправили в тот же день. На вопросы отвечали четко и по делу. С оплатой пошли навстречу.. Оплатил всю сумму сразу, чтобы не переплачивать за наложку!
Алена Лалакулич рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 12/512GB Grey, Замовлення №1075

Замовляю вже третій смартфон тут. Все завжди відповідає опису, завжди дешевше ніж в інших магазинах. Персонал високопрофесійний, обслуговування швидке і приємне. Завжди всім друзям і знайомим рекомендую брати смартфони тут. Велике дякую.
Василий Волобаев рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №981

Поки що все нормально
Vasyl Pylypchuk рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A55 5G 8/256GB Awesome Iceblue (SM-A556BLBC), Замовлення №1012

Все добре. Вже 2-ий раз купую.
Марина Кошель рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 12 16/512GB Silver, Замовлення №983

Швидке обслуговування, професійна консультація. Дякую
Олександр Яблуновський рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Cream (SM-S918BZEH), Замовлення №873

mummy рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green, Замовлення №3842

Замовив онлайн товар. скинули реквізити фопа, оплатив. на наступний день забрав товар. користуюсь вже 5 місяців товаром, все чудово.
Iryna Nikolaichuk рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy Flip5 8/512GB Lavender (SM-F731BLIH), Замовлення №951