Evhenii рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Массажер для тела Beurer MG 147, Замовлення №886641

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за звернення та зворотній зв'язок! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Виктор Луговий рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Електрочайник Tefal KO260130, Замовлення №891310

Все класно, рекомендую, ціни супер)
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний відгук про наш магазин. Цінуємо ваші рекомендації! Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
В С рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка Candy CMW20TNMB, Замовлення №888431

Оголошених термінів доставки не дотримуються. Термін доставки змінювався тричі.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Дякуємо за зворотній зв'язок та ще раз вибачаємося за затримку по доставці. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Татьяна Воробьёва рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (Power Bank) BASEUS Bipow Digital Display 20W 20000 mAh Black (PPDML-M01), Замовлення №No890622

Замовлення прийшло навіть раніше ніж обговорювалось, дуже порадувала швидкість та якість обслуговування
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Раді, що змогли оперативно виконати ваше замовлення! Вдячні за відгук! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Taня Новикова рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix (1.512-063.0), Замовлення №890229

Замовлення оформляли ввечері, зранку зателефонував менеджер щоб підтвердити замовлення, на всі мої запитання дав вичерпні відповіді. Відправка відбулася у день замовлення. Покупкою задоволені, тестували пароочисник 2 дні підряд, задоволені ним на 100%.
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні, що поділилися досвідом звернення в наш магазин! Окрема подяка за фото товару. Також повідомляємо, що в деяких випадках прайс-агрегатор Hotline може запросити підтвердження Вашого відгуку, якщо такий запит надійде, просимо Вас надати підтверджуючі дані на замовлення. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Арнольд Арнольд не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
2 січня 2024

Купив: Занурюваний блендер Tefal HB653838, Замовлення №888174

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

При получении товара в пункте выдаче работник неожиданно сообщил, что стоимость товара будет выше, если я оплачиваю картой, а не наличными. Хотя при оформлении заказа мной было указано, что форма оплаты картой! Взымать дополнительную плату при оплате картой и тем более менять при этом сумму онлайн заказа неправомерно! Магазин обманывает клиентов, заманивая низкой ценой, а по факту этой цены не будет! Не рекомендую!
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Менеджер зв'язався з Вами і вирішив питання. Дякуємо за розуміння! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Nikolai Ovsiannikov рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2023

Купив: Обігрівач Electrolux Air Gate Digital Inverter ECH/AGI-2000, Замовлення №405895145533655

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Заказал конвектор Elektrolux 2000 (3828 грн). Замерял дома , фактически выдавал 1,5 кВт(должен 2кВт). Набрал сразу в магазин - сказали через сервис нужно делать возврат. Отправил на сервис за свой счёт, там он пролежал 2 недели, потом вернули его назад, т.к не было нужных запчастей( тоже за свой счёт). Сразу созвонился, отправил в магазин(это уже они сами оплатили). Как итог - 28 дней декабря катания его без работы + 3 отправки по НП (+- 600 грн не вернули) . Вернули стоимость товара 3800
Відповідь представника «DENIKA.UA»
>>Конфликт исчерпан, деньги вернули в полном объеме. Магазин проявил себя с наилучшей стороны, выявив свою компетентность, даже после закрытия сделки. >>Дякуємо за розуміння ситуації! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
29 грудня 2023 Відповісти
Владислав Борисов не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Хотів купити: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Vacuum Cleaner Q7+ White

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Доброго дня. Дякуємо за чесний відгук та зворотній зв'язок. Дійсно, проаналізувавши виконання вашого замовлення зі сторони магазину та менеджера була допущена помилка, а саме технічний збій по наданню достовірної інформації на нашому сайті. 26-го числа менеджер передзвонив і проінформував вас, що була допущена помилка. Причину вам чітко вказали. Далі з відділу рекламацій вам пропонували вирішення вашого питання, але отримали від вас відмову. Нашу помилку ми визнали і готові були її вирішити, але почули тільки відмови і ваше чітке рішення, що ми "мошенники". На жаль. За вашим мобільним номером зафіксована максимальна знижка на подальші замовлення у нашому магазині. З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Кожем`яченко Олеся рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Електрочайник Russell Hobbs Compact Home 24191-70, Замовлення №885007

Товар був у наявності, швидко зв'язались, швидко відправили. Ціна приємна
Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за позитивний зворотній зв'язок та вітаємо з новорічними святами! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA
Oleksii Nesvat рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal Cook4me Touch CY912830, Замовлення №886068

Відповідь представника «DENIKA.UA»
Вдячні за ваші рекомендації та вітаємо з новорічними святами! З повагою, Алла, керівник відділу контролю якості DENIKA.UA