Tania Syoma рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2, Замовлення №№375609

Замовила Ipad, швидко передзвонили, все обговорили. Відправили у той самий день. Дуже приємний персонал. Посилка приїхала дуже швидко, все було гарно упаковано. Рекомендую магазин!
saribekyanlevon рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Pink (MGYM3), Замовлення №375599

оформив замовлення на сайті, швидко передзвонили і відповіли на всі питання. наявність, оплата, гарантія - все як заявлено. дуже дякую!
Віталій рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Black (MWLE2), Замовлення №375485

Швидко , чесно , якісно. І майже найнижча ціна. Дякую.
Анатолій3388 рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Smart колонка Apple HomePod mini Blue (MJ2C3), Замовлення №18.01

Дуже вдячний магазину, та зокрема персоналу, що затримались через мене, зробив замовлення о 20:30 (терміново потрібен був на подарунок через те що інший магазин підвів), менеджер повідомив, що він в наявності фізично на точці видачі, приїхав і забрав через 30 хвилин, хоча магазин працює до 20:00! Відношення до клієнта на висоті, буду і далі звертатися до них!!!
Andii Makov рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX33), Замовлення №123

Була найкраща ціна на ноут, швидка відправка, зробив замовлення о 18:00, відправили в той же день, в подарунок поклали носик на зарядний блок (не перехідник), дуже задоволений купівлею тут!!!
Сергей рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 512GB Blue (MLQG3), Замовлення №375166

Простий та зручний сайт. Знаходження товарів на веб-сайті - це чиста насолода. Інтуїтивно зрозуміле розташування і легка навігація роблять онлайн-шопінг дійсно комфортним.
Андрій рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Замовлення №375059

Безпека та конфіденційність. Магазин докладає великих зусиль для захисту особистої інформації клієнтів. Я почуваю себе в безпеці, роблячи покупки тут
Катерина0311 рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB White Titanium (MU783), Замовлення №27122023

Залишилися позитивні враження від покупки,гарне обслуговування,ціна відповідає заявленій на сайті,щвидка відправка,рекомендую цей магазин
Аня Лебідь рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium (MU7C3), Замовлення №375006

Цей магазин - для тих, хто цінує надійність і стабільність. Я вже кілька років роблю тут покупки, і ще ніразу не була розчарована. Це велика рідкість в сучасному е-комерсі
Віталій рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №374719

Сервіс хороший. Товар якісний. Колектив який залюбки допоможе у вирішенні технічних проблем!!