Ivan Taran рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Шнур оптичний з\'єднувальний (патч корд) LC - LC 2м, Замовлення №64182

Все супер! Всим рекомендую!
Олег Б рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток з вимикачем без кабелю, 220В, алюмінієвий корпус, чорний (WT-2261A, Консольна полиця 250мм 1U 19, Стійка EServer Серверная стойка 16U 400 Lite (ES-16U400BL), Замовлення №63895

Куплений товар відповідає замовленому, доставлений згідно домовленостей в короткий період.
m.korchak рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: KVM-перемикач Aten CS22U (CS22U-A7), Замовлення №63961

Дуже гарний магазин. Робив замовлення на вихідних, в понеділок вже перетелефонували і уточнили деталі. Все доставлено вчасно і працює добре. Дуже дякую!
Сергей Черняков рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Стійка EServer Серверная стойка 24U 400 Lite (ES-24U400BL), Замовлення №63929

Отличный магазин всё было в наличии купили сразу установили вечером. Всем рекомендую приходите все.
Leb_Max рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Ізолюючий ковпачок RJ-45 сірий, упаковка 100шт , Кабель вита пара OK-Net UTP кат.5е КПВ-ВП (350) 4* 2* 0,51, 305м , Комплект коліс до серверних стійок d – 80мм з гальмом , Конектор RJ45 UTP 5е кат. 50 мкм (100 шт.) , Замовлення №63959

Товари належноЇ якості. Дорікань та зауважень немає. Дуже дякую за швидку доставку та якісну комунікацію менеджера.
Всеволод Сервер рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Блок розеток 19, Замовлення №63788

Доставка була максимально швидкою, перетелефонували - уточнили деталі, і згодом забрав у поштовому відділені свій товар. До того ж, надійно упакований з фіскальним чеком.
Виталий Токарь рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Антивандальна шафа БК-550-З-2-2U К-4551, Замовлення №63532

Швидко та якісно
serhiio рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Кронштейн для вертикальної установки сервера 19, Замовлення №63380

Хороший персонал, широкий вибір методів оплат. Надіслали все в визначені строки, також підказали що для кронштейну потрібні додаткові кріплення. Рекомендую!
Oleksandr Palianytsia рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Тестер кабельний електронний RJ-45, RJ-12, зеленого кольору, Замовлення №63187

Гарна робота.
заказ: 63410 .заказал кабель витая пара и конекторы RJ-45 все подключил работает, качество хорошее, рекомендую.связались быстро.все сответствует описанию.чашку не надо.
8 квітня 2024 Відповісти
Сергей Выжанов рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Инструмент для обжима кабеля RJ-45/RJ-12 , Патч-корд 1м UTP литой серый RJ45 кат. 5Е , Патч-корд UTP CAT5e, черный, 2м, EServer , Замовлення №63108

Замовлення було готове до видачі вже через 20 хвилин. Потрібно було змінити спосіб отримання, без зайвих питань відправили мені замовлення в той самий день. Якістью товара та обслуговування залишився задоволений.