maria_19 рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Microsoft Surface Go 3, Замовлення №00000000013

При отриманні було видно, що ноутбук до мене ніхто не вскривав, бо було пакування з заводу. Ноут включився з першого разу, ніяких додаткових програм для роботи не потребувала. Магазином я залишилася задоволена.
Відповідь представника «Reader.ua»
Доброго дня! Вдячні за те, що знайшли час оцінити нас та написати відгук про нашу роботу! Чекаємо на нову зустріч!
Анна рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Миша Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse Matte Black, Замовлення №00000000010

Мишка була у наявності, смс про відправку отримала протягом години. Стосовно спулкування з представником магазину - не консультувалася, але продавець видався мені приємним і ввічливим. Мишка працює, ззовні пошкоджень нема.
Andre Promov рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Surface Arc Mouse - Saga, Замовлення №00000000016

Surface Arc Mouse - Saga отримав вчасно, вже встиг попрацювати на ній- висновок - все працює, все якісно, дуже зручна. Магазину дякую за належне обслуговування і якісний товар.
Kris_7182 рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Мультипортовий адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Space Gray (ST-CMBPM), Мультипортовий адаптер Satechi Aluminum Type-C Pro Hub Space Gray (ST-CMBPM), Замовлення №00000000019

Вперше, взагалі вперше купувала через інтернет, і це точно топ, дуже швидко і зручно. Дякую Reader за позитивний досвід покупки!
Docenko рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 9 i7 32 1TB Win 11 Pro Platinum, Замовлення №00000000030

Планшет працює,мені все підійшло. Дякую на гарну консультацію
Робот рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 9 i7 16 1TB, Замовлення № 00000000031

Купувала тут Планшет Microsoft Surface Pro 9 i7 16 1TB для сина, під номером замовлення 00000000031. Отримала все вчасно, без затримок. Якість відмінна.
Катерина Гавриленко рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Ноутбук Dell Precision 5570, Замовлення №000000000020

Моє замовлення прийшло у повному обсязі за два дні. Заводська упаковка ціла, гарантію і чек поклали всередину.
Анна25 рекомендує цей магазин

Купив: Microsoft Surface Laptop 5 13.5, Замовлення №00000000022

Замовлення отримала в повному обсязі, все що очіківала. Була деяка затримка з відправкою, але менеджер був постійно на звязку і на підтримці, та й в наш час така затримка не є суттєвою. В цілому я співпрацею задоволена і магазин можу рекомендувати. Номер мого замовлення 00000000022, а купувала яMicrosoft Surface Laptop 5 13.5.
IrinaSid рекомендує цей магазин

Купив: Microsoft Surface Laptop 5 15 Platinum, Замовлення №00000000396

я задоволена
Юлія Сергіївна Зідрашко рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Планшет Microsoft Surface Pro 8 i5 8/512GB Graphite (EBQ-00016, EBP-00017), Замовлення №00000000347

Здивовувала ціна на планшет, бо вона була найнижча серед магазинів, ще й одразу була підтверджена продавцем по телефону. Рада що потрапила на чесний магазин. Рекомендую.