Ева рекомендує цей магазин
6 травня 2024 На модерації

Купив: Tramp utr-024, Замовлення №609

Це був приємний досвід покупки. Швидке обслуговування та високий рівень професіоналізму. Якість консультації була на висоті. Менеджер підібрав товар, завдяки чому покупка відповідає всім моїм задачам. Впевнено рекомендую цей магазин!
Ігор Заме рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор Weekender GT4000iOE, Замовлення №341884

Генератор успішно пройшов обкатку і вже приступив до виконання своєї функції). Особлива подяка менеджеру Володимиру. Рекомендую!
Лисенко Сергій рекомендує цей магазин

Купив: Набір інструментів хогерт, Замовлення №СТ00013531

Доброго дня, вперше звертався до даного магазину за товаром все пройшло добре , відправили як домовлялись
sasha11111123421 рекомендує цей магазин

Купив: гілкоріз міол, Замовлення №ст000004209

сподобалось ! підбір товару менеджером , вчасне відвантаження , дякую!
Vadym рекомендує цей магазин

Купив: Культиватор ProCraft BK52, Замовлення №ШЛ000000261

Культиватор відповідає опису, по замовленню оперативно зв'язались та відправили, все швидко та професійно, буду рекомендувати.
Олександр Володимирович не рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Коронка по дереву , Коронка Metabo 625195000, Замовлення №20400386071001

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовив дві коронки по дереву Metabo. Оплатив зарання товар за дві коронки , вислали з запізненням замість двох, одну . Передзвонив сказали розберуться через тиждень сказали що вони висилали дві (я особисто відкривав посилку була одна). Короче кинули мене на 400грн.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Олександр. Мушу внести ясність по вашому замовленню. Замовлення було зроблено в п'ятницю 05.04 о 18:23, коронка вам була відгружена вже після вихідних. 09.04 на протязі 1-3 робочих днів, як і вказано на сайті (вихідні як робочі не беруть). Відправили в цей срок. Відправлялось від нас 2 шт коронок. Це було зафіксовано і пакувальником коли він відгружає він звіряє + по вашому запиту ми звернулись до Служби безпеки за відео з камер над пакувальною зоною, де чітко видно що пакувалось 2 шт. Не перевіривши на пошті ви дали згоду, що все прийшло. Звернувшись до нас, ви отримали одразу відповідь від менеджера що відправляли 2 шт. Це було повідомлено. Хочеться заперечити ще й ваш факт, що відправляли ви кошти наперед, так як товар відправлявся вам НАКЛАДЕНИМ ПЛАТЕЖЕМ, фотографію прикріпляю. Нам дуже шкода, що вийшла така ситуація і ви не перевірили товар на пошті, але з нашої сторони все було спрацьовано як і домовлялись. Для вирішення данного питання і збереження вашої лояльності до нас, готові зробити вам гарну знижку на наступне замовлення. З повагою керівник відділу продажів Леньов Б.Ю
Valder Brand рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Зварювальний апарат Machtz MWM-270 D, Замовлення №340690

Получил не полную комплектацию по Товару, в связи с чем обратился в поддержку магазина. Магазин защитил меня как покупателя, подтвердил что решит мой вопрос, не смотря на то, что ошибка очевидно была на фабрике. Поскольку сегодня многие магазины торгуют по Дроп-шип, рекомендую проверять товар и комплектацию!!, а то мало ли . Storgom спасибо - с клиентом поступили корректно.
Александр Таран рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Інверторний бензиновий генератор Hyundai HHY 3050Si, Замовлення №ИСТ00001790 від 13.04.202

Дуже задоволений роботою магазину. Купляв генератор Hyundai 3050 si на дачу. Менеджер порадив цю модель за що йому вдячний. Генератор ідеально підійшов до моїх потреб.
Oleksii Vinogradov не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Комплект зарядна станція і панель Jackery 300PLS 40W (60-0304-EUB1A1), Замовлення №423400997

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня Олексій. Нам дуже прикро що сталась така ситуація з вашим замовленням. Станція працює як і повинна працювати на основі заключення сервісного центру. З нашої сторони хочемо надати вам додаткову знижку на наступну покупку, для подальшої нашої співпраці. З повагою керівник відділу продажів Леньов.Б.Ю
ion2356 рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Садовий подрібнювач GTM MS2800/45, Замовлення №419536363

Жодних нарікань на сервіс в обслуговуванні та швидкість в організації відправки товару