Dmytro Kryienty не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: кондиціонер спліт-система gree-gwh07qa-k3dnc2c, Спліт-система GREE GWH07QA-K3DNC2C

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

https://klimatron.ua/0-246135-split-sistema-gree-gwh07qa-k3dnc2c/ Вам вкажуть 10-11тисяч грн за спліт а по факту це аби сказати що це лише блок внутрішній, а поітм почнуть говорити реальну ціну. Не рекомендую магазин, дані не актуальні, міняють собі ціни при зразу після дзвінка або видаляють товар з сайту
Відповідь представника «КлимаТрон»
Напишіть будь-які дані стосовно звернення до нашого магазину, наприклад номер замовлення, або останні 4 цифри номеру телефона (з якого телефонували).
Филип Ворченко рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Спліт-система OLMO INVENTA OSH-08LDH, Замовлення №10017639

Чудові консультанти, які допомогли з усіма питаннями. Враження відвідування — дуже позитивне..
Григоренко Віталій рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Внутрішній блок кондиціонера Hisense TG25VE0A, Замовлення №10017616

Професіоналізм на вищому рівні! Дуже задоволений обслуговуванням і увагою до деталей
Олена Дубовик рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: спліт-система Cooper&Hunter MAJESTY CH-S09FTXAM-SC, Замовлення №10017596

Вражаючий магазин з неймовірним вибором. Дякую за прекрасний досвід.
Сергій Синявський не рекомендує цей магазин
11 травня 2024

Хотів купити: Cooper&Hunter PRIMA PLUS CH-S09XN7, Спліт-система Cooper&Hunter PRIMA PLUS CH-S09XN7

заявляють товар відомої марки по невисокій ціні потім оказується що цього товару немає зовсім пропонують ширпотреб
Відповідь представника «КлимаТрон»
14 травня 2024 Відповісти
У вас до цих пір висять Спліт-система Cooper&Hunter PRIMA PLUS CH-S09XN7 за 11873, яких по факту не має - для чого?
14 травня 2024 Відповісти
Дмитрий Прима рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Спліт-система Samsung WindFree AR09BXFAMWKNUA, Замовлення №10017564

Приємний персонал і широкий асортимент. Обов'язково знову завітаю.
Тарас рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Спліт-система OLMO INVENTA OSH-08LDH, Замовлення №10017529

Вражений рівнем сервісу в цьому магазині. Все було швидко й ефективно, а вибір товарів задовольнив всі мої потреби.
Вячеслав Заболотний рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: спліт-система AUX Q-Smart Plus AUX-09QC, Замовлення №10017507

Відвідую цей магазин регулярно. Великий вибір товарів завжди вражає. Ідеальне місце для покупок!
Алина рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Спліт-система Samsung Basic AR12TXHQASINUA, Замовлення №10017484

Великий вибір товарів за розумними цінами робить його ідеальним місцем для покупок.
Іллья рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S12FTXF2-NG, Замовлення №10017472

Не вперше замовляю тут,все на вищому рівні.Рекомендую.