Данило Горбатюк рекомендує цей магазин
14 травня 2024

Купив: Викрутка з комплектом біт і стрижнів Xiaomi Mi Precision Screwdriver Kit 24 в 1 (BHR4680GL), Замовлення №508764

Доволі якісний товар, прийшов швидко
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Даниле! Ми дуже вдячні за ваш позитивний відгук і високу оцінку. Наш основний пріоритет - забезпечити вашу повну задоволеність від замовлень у нашому магазині. І такі відгуки - це справжня нагорода. Нехай нова покупка приносить вам лише радість. Бажаємо успіхів та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Кирилл Сиднев рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Ігрова консоль Nintendo Switch OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition, Замовлення №T 508772

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Кириле! Наша команда дуже щаслива бачити ваше задоволення від нашого магазину і ми очікуємо, що ці позитивні відчуття супроводжуватимуть вас під час усіх наступних візитів. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Ми завжди готові допомогти вам!
Николай рекомендує цей магазин

Купив: Акустична система Edifier S360DB, Замовлення №508797

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Миколо! Нам безмежно приємно, що наш магазин викликав у вас позитивні емоції. Ваше задоволення є нашим натхненням для подальшого вдосконалення. Бажаємо вам всього найкращого і з нетерпінням очікуємо наступної можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
nazar Vonsovuch рекомендує цей магазин

Купив: Клавіатура та миш від Xiaomi, Замовлення №267021831

Дуже хороше обслуговування, приємні та вічливі оператори. Вчасно доставили товар, все на вищому рівні. Дуже вдячний. Рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Назаре! Дуже дякуємо за те, що оцінили наші зусилля і поділилися своїми позитивними враженнями. Ваша рекомендація та час, витрачений на відгук, для нас безцінні. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Mихаил Корж рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №508832

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Михайле! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Андрій Макаров рекомендує цей магазин

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ GC712D34, Замовлення №507684

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Андрію! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Ihor Otrokha рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Фільтр для очищувача повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Filter (M16R-FLP-GL), Замовлення №506842

Швидко доставили, цих фільтрів вже мало залишилось, знайшов тільки в цьому магазині.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Ігорю! Ми безмірно вдячні вам за позитивну оцінку нашого магазину. Нам неймовірно приємно, що ви задоволені нашою роботою. Ваш відгук - це незамінний подарунок для нас. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!
Олександр Сокирко рекомендує цей магазин

Купив: БФП Canon PIXMA Ink Efficiency E414 (1366C009), Замовлення №409351

Рекомендую. Привабливі ціни, ввічливий персонал.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Ігор Турчин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 травня 2024

Хотів купити: Пилосос із мішком / Пилосос безмішковий Karcher WD3 Battery Premium (1.629-951.0)

Замовлення здійснено на сайті. Дзвінок менеджера щодо почекати до наступного дня поки уточнять наявність. Наступного дня менеджер почав щодо нової партії та зміни вартості приблизно на +10%. Проблема вирішина.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Ігорю! Нам буде шкода за цей випадок. На жаль, при замовленні нової партії постачальник підвищив ціну на цей товар. Ми розуміємо, що такі зміни можуть викликати розчарування і, як покупцю, вам би хотілося придбати товар за первісною ціною. Ми прагнемо мінімізувати будь-які незручності для наших клієнтів і врахуємо ваш відгук, аби покращити наш сервіс. Дякуємо вам за розуміння, сподіваємось на ваше повернення у майбутньому. Бажаємо чудового дня!
Roman Pauk рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Magnetic Bracket Mini Fast Charge Power Bank 6000mAh 20W White (P10059002223-00), Замовлення №508362

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Романе! Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!