Андрій Коломоєць не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №376545

Королев Егор рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Автомобільний тримач для смартфона Baseus Big Energy Car Mount Wireless Charger (WXJN-01), Замовлення №74168

Магазин чудовий! Дуже ввічливі продавці! Товар тут як завжди якісний, без дефектів та браку, вартість завжди радує.
Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Ваш позитивний відгук – це найкраща нагорода для нас! Дякуємо, що ви поділилися своїми враженнями. З найкращими побажаннями, команда Техно Їжака.
ENEMY рекомендує цей магазин

4 травня 2024

Купив: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Purple (MK7R3), Замовлення №368495

Гайдук Степан рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Гарантія Protect iPhone, Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №68848

Магазин дійсно класний. Подзвонив, отримав консультацію, підказали з приводу наявності бажаного телефону, надали гарантії, оплатив і забрав своє замовлення в пункті видачі. Все швидко, професійно. Рекомендую!!
Олексій рекомендує цей магазин

Купив: Солнечная панель EcoFlow 110 Вт, Замовлення №376922

Анастасія Чайковська рекомендує цей магазин
22 квітня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 9 10.2 retina , Замовлення №И155334

Купую в цьому магазині всю техніку епл, і всім знайомим раджу цей магазин)))
Відповідь представника «Техно Їжак»
Олексій Бєліченко не рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Apple Watch 7 Green (б/у, ідеальний стан), Замовлення №154675

Відповідь представника «Техно Їжак»
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією. Ми розуміємо Ваше розчарування і хочемо запевнити Вас, що ми вже вжили заходів для її вирішення. Також бачимо інформацію, що служба турботи вже зв'язалась із Вами та виправила ситуацію.
Ситуація була би виправлена, якщо би питання з годинником вирішилось. А службі турботи не вдалося знайти скло захисне для годинника. Але звісно я дякую вам за захисне скло на айфон. 509 грн на дорозі не валяються. Це трохи заспокоїло мою дружину, яка отримала купу неприємних емоцій на свій день народження...
28 квітня 2024 Відповісти
oksenchukk рекомендує цей магазин