Denniivanenko не рекомендує цей магазин
7 квітня 2016

Купив: Замовлення №IMEI 358288

21 березня 2016

Хотів купити: Замовлення №758172

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Oleg Karetin рекомендує цей магазин
20 лютого 2016

Купив: Meizu M2 Gray, Замовлення №757126

Хороший магазин. Оплати приват 24, ребята все прислали. Цена была самая низкая, вышло даже дешевле чем с Китая!
Krav4uK рекомендує цей магазин
14 лютого 2016

Купив: Внешний аккумулятор 5600mAh, Чехол-книжка Lenovo A516 White, Замовлення №753592

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Andyboy рекомендує цей магазин
9 серпня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Покупал смартфон, поюзал пару-тройку дней - не подошел размер дисплея. Вернул обратно. Никаких проблем - в течение 2-х дней перечислили деньги на карточку. Молодцы - всё быстро, чётко. Рекомендую этот магазин. Так держать!
4 грудня 2014

заказала здесь телефон.перезвонили в тот же день,на следующий выслали новой почтой. все быстро и доступно! спасибо.
11 листопада 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

отличный магазин купил lenovo a850 самовывоз ст Академгородок качество и обслуживание 5+
23 вересня 2014

LUCKY не рекомендує цей магазин
26 серпня 2014

Сподобалося: видача товару на складі