28 лютого 2015

Придбала оригінальний USB кабель до айфона. Ціна цілком відповідає якості. З доставкою взагалі не виникло проблем. Всім задоволена. Рекомендую!
25 лютого 2015

Заказал здесь оригинальную зарядку на свой новый iPhone 6, отправили новой почтой в тот же день, а на следующий я уже забрал ее и заряжал свой телефон! Огромное спасибо!
17 лютого 2015

Купила себе 5s, очень довольна, рекомендую !!!!!!!!!
16 грудня 2014

Заказал на данном сайте кабель зарядки для айфона 5ес, так как родной порвался и не чем было заряжать. Через 10 минут со мной связался парень, обговорили условия доставки по Новой почте, а на следующий день я уже заряжал свой телефон.
30 жовтня 2014

Покупал lightning себе на iphone 5. Пришел кабель тот что в описании. Быстрая доставка. Товар хорошего качества. Дешево., что еще нужно. Рекомендую..
29 жовтня 2014

Купував тут оригінальний lightning собі на ipad mini, обслуговування супер, буквально через 1 день вже отримав товар. Раджу!

28 жовтня 2014

Купував lightning на iphone 5s) Покупкою повністю задоволений, виявилась краще ніж очікував. Рекомендую)
28 жовтня 2014

Чудовий магазин, чудове співвідношення якості та ціни, швидке реагування на замовлення та якісна продукція. Замовляв собі Earpods та lightning, доставили швидко, все працює добре. Рекомендую!!!