Ціна збігалась із заявленою на hotline
артём сердюк не рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Хотів купити: Комп\'ютерний стіл NIKA Мебель Вікторія

Відповідь представника «Artimax»
Добрий день! Дякуємо Вам за цей відгук. Компанія вивчить цю ситуацію та вживе відповідних заходів. У свою чергу пропонуємо Вам детальніше вивчити умови придбання цієї продукції. У разі виникнення додаткових питань - будь ласка, зв'язуйтесь за контактними номерами компанії
Allesgut не рекомендує цей магазин
14 серпня 2022

Хотів купити: Стул Примтекс Плюс ISO black С-11

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Для завлекалова клиентов этот магазин ставит на товар самую низкую цену. Сделал заказ через форму сайта. Перезвонил менеджер - оказалось что цена на 25% дороже + доставка по Киеву указана 59 гривен, а оказалось что товар на складе в Борисполе, поэтому доставка 300 гривен + 59 грн)))
Відповідь представника «Artimax»
Добрый день! Благодарим Вас за оставленный отзыв. Компания изучит эту ситуацию и примет соответствующие меры. В свою очередь предлагаем Вам более детально изучить условия приобретения данной продукции. В случае возникновения дополнительных вопросов - пожалуйста связывайтесь по контактным номерам компании
Vadro не рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Хотів купити: Сейф

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Декілька разів пробував робити покупки через цей магазин. Жодного разу не купив нічого через невідповіднісь цін, вказаним на сайті, реальним цінам. Порадити магазин не можу.
Alla888 рекомендує цей магазин
20 вересня 2021

Купив: Комп\'ютерний стіл ТИСА-мебель Тиса-15 серия Классик+

Замовлення пройшло відмінно)) замовляла на 25, а доставили раніше 18 числа )) Дуже рада, що товар не прийшлося довго чекати)). Рекомендую !!!
Відповідь представника «Artimax»
Благодарим за оставленный отзыв. Пожалуйста обращайтесь - будем рады помочь при выборе мебели
Антон Собчак рекомендує цей магазин
5 вересня 2021

Купив: Комп\'ютерний стіл ТИСА-мебель СУ-12 серия Универсал, Замовлення №2716

Купив комп'ютерний стіл для дитини в школу) Продавець повністю допоміг розповів від А до Я. До кожного болтика) Спасибі вам велике)
Відповідь представника «Artimax»
Евгения Цибульняк не рекомендує цей магазин
31 серпня 2021

Хотів купити: Комп'ютерний стіл Тіса Меблі СУ-13 серия Универсал

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

На сайте была указана цена 5663грн. Перешла на сайт artimax, уточнила по наличию. Обещали перезвонить. Больше часа ждала обратный звонок, чтобы узнать о том, что цена стола 6200грн. И ещё, что стоимость сборки 12% от стоимости стола, вместо 7% которые заявлены на сайте. Дальше общаться желание отпало. Если на ровном месте две неправдивые информации - это вызывает подозрение.
МалыхинМакс рекомендує цей магазин
22 липня 2021

Купив: Стол Гера, Замовлення №1522

Хорошие и вежливые продовцы всё доступно разьяснили помогли с выбором . Доставка прошла без проблем) Спасибо большое)
Евгений Звягинцев рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Крісло Примтекс Плюс Ultra C-11

Sherlock_21 не рекомендує цей магазин
5 червня 2021

Купив: Полка ПУ-4, Замовлення №6021

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Artimax»
Авто баня Илосос рекомендує цей магазин
15 квітня 2021

Купив: Софа