Victor Sh рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Крісло Гілмор (SP-6310-1) сітка чорна, сітка синя -1 шт Крісло Гілмор (SP-6310-1) сітка чорна, сі, Замовлення №по телефону

Купував 2 офісні крісла. Заказ оформив по телефону. Передзвонили за 30 секунд. Домовились про доставку та оплату. Зробив передплату за товар. Товар прийшов вчасно. Жодних нарікань. Виходячи з цього досвіду можу рекомендувати магазин.
Представник магазину «VinCom»
Добрий день! Щиро вдячні за позитивний відгук!
11 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «VinCom»
Добрий день! Щиро вдячні за позитивний відгук! Дуже приємно) Щасти вам)
11 березня 2024 Відповісти
Олександр рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Крісло геймерське Razer Iskur V2 Fabrick (RZ38-04900300-R3G1), Замовлення №9718

Протягом 2х годин уточнили інформацію щодо наявності товару та супутні питання. Товар отримав менше ніж за 24 години після оформлення з доставкою НП адресною, навіть раніше обумовленого терміну. До товару нарікань немає. Магазин і співробітник показали себе відповідально . Рекомендую
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Щиро дякуємо за гарний відгук! Дуже приємно)
Мурадян Эдуард рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Крісло Game black/red, Замовлення №23263

Нарешті придбав хороше крісло, активно користуюсь вже два місяці. Комфортне та зручне, якісний матеріал те що треба.
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Ми вам щиро вдячні за ваш гарний відгук)
Представник магазину «VinCom»
Добрий день! Ми вам щиро вдячні за ваш гарний відгук)
11 травня 2023 Відповісти
Vadim Solodar рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Сейф HUNTER GLT.125.K, Замовлення №23-194

Рекомендую як справжніх спеціалістів по сейфах. Обробили моє замовлення та боставили швидко, включили доставку у вартість замовлення. Вибір дуже великий, тому було трохи важко визначитися. Але дякуючи консультанту розібрався.
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Ми вам щиро вдячні за гарний відгук)
Представник магазину «VinCom»
Добрий день! Ми вам щиро вдячні за гарний відгук)
1 травня 2023 Відповісти
Богдан Бурим рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Сейф GRIFFON R.30.K.E, Замовлення №146

Доволен покупкой. Заказывали сейф в офис, сделка прошла быстро и без проблем. Доставка своевременная, перед покупкой проконсультировали. В целом только позитивные впечатления от данного магазина.
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Ми вам вдячні за приділений час для гарного відгуку, а також за замовлення в нашому магазині. Бажаємо успіхів) Дякуємо)
Представник магазину «VinCom»
Добрий день! Ми дуже вдячні вам за ваш відгук. Дякуємо за замовлення і за приділений час для відуку).
21 березня 2023 Відповісти
Son1cc_ рекомендує цей магазин
7 березня 2023

Купив: Hookay Expert Sail ART, Замовлення №8654

Упакован хорошо, доставили быстро. К сожалению на сайте товар обновляется не вовремя и цвет который заявлен может отсутствовать.
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Дякуємо вам за добрий відгук - це для нас важливо) Прокоментуємо питання по наявності: зараз є певний дефіцит товарів, тому що надходження і вся логістика порушені і тільки відновлюється. Але всі над цим працюють для покращення наявності. Вдячні вам за приділений час для відгуку, а також за ваше замовлення)
Вікторія рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: Крісло Ergohuman Plus Ehre-AB-HAM, Замовлення №152

Привітний персонал, швидка доставка, помірні ціни. Рекомендую)
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Ми вам вдячні за приділений час для доброго відгуку, а також за замовлення в нашому магазині. Бажаємо успіхів) Дякуємо)
10 лютого 2023 Відповісти
Добрий день! Дякуємо)
10 лютого 2023 Відповісти
Виктория рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Сейф S.25 KP, Замовлення №22-141

Просте оформлення замовлення.Швидкий зв'язок з клієнтами та доставка. Рекомендую!
Відповідь представника «VinCom»
Добрий день! Щиро вдячні за добрий відгук. Дякуємо)
ant2 не рекомендує цей магазин
11 вересня 2022

Хотів купити: GT Racer B-212A-2 Blue

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Наявність у базі хотлайн, та відсутність у самому сайті магазину.
Відповідь представника «VinCom»
Просте пояснення: - на сайті Хотлайн оновлення товарів або цін проходить із затримкою. Це було і в мирні часи. А зараз, в діючих умовах, така ситуація може траплятись частіше. Ми дякуємо вам за поганий відгук, хоча в нас не було замовлення товару GT Racer B-212A-2 Blue))
Vitaliy Kyrychok рекомендує цей магазин
12 березня 2019

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера Special4You Prime black/red (E5555)

Доволен всем, особенно сроками доставки. Товар доставлен был на следующий день, т.е. через 29 часов с момента заказа. В отличии от частых, к сожалению, фраз типа: "Ожидайте доставку в период с Хч до (Хч+4ч)", в этом магазине мне позвонили и спросили: "Можем быть у Вас через 30 минут. Удобно?". На этом все. Спасибо Вам и успехов!
Відповідь представника «VinCom»
Добрый день! Мы вам очень благодарны за хороший отзыв. Очень мало покупателей выделяют время на это))). Спасибо! Вам также успехов!