Валерия Леонова не рекомендує цей магазин
19 січня 2020

Хотів купити: Духовой шкаф электрический Electrolux EZB53400AX, Замовлення №27002582019

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не компетентные операторы, ответить и обьяснить чётко по оформлению карточки "Выгода" не могут. Заставляют ожидать на ЛИНИИ, потерянные нервы и время. Желаю руководству обратить внимание на данные проблемы менеджмента в интернет-магазине.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановна Валерия Леонова, дякуємо за відгук. Згідно розмови з оператором Вам була надана вичерпна відповідь щодо процедури реєстрації картки Вигода. Найближчим часом додатково буде проведено навчання для сунення подібних звренень. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Юрій Хілько не рекомендує цей магазин
18 січня 2020

Купив: Клавіатура Logitech K280e (920-005215), Замовлення №1963768

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі

18.01.2020 забрав своє замовлення: клавіатуру Logitech K280e. Прийшовши додому, виявив, що S/N на упаковці (і відповідно в чеку) відрізняється від S/N на самій клавіатурі. Т.ч. на руках є чек (читай гарантія) на клавіатуру, якої у мене немає. Сподіваюсь, що клавіатура не підведе.
Відповідь представника «Епіцентр»
Доброго дня, В чеку Епіцентру не вказується серійний номер товару, але вказана референція (модель товару), в Вашому випадку це 920-005215, що відповідає моделі на упаковці та відповідає моделі клавіатури Logitech K280e. Цей товар може бути прийнято на гарантійне обслуговування за наявності чеку, непошкодженої упаковки та комплектному товарі. S/N в даному випадку не обов'язковий. Але не хвилюйтесь гарантія не знадобиться - бренд Logitech один з найякісніших. В будь-якому випадку вам не буде відмовлено в гарантійному обслуговуванні.
yuriy_zzz не рекомендує цей магазин
15 січня 2020

Хотів купити: Літні шини Continental EcoContact 6 (195/65R15 91H), Замовлення №1980715

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний yuriy_zzz, щиро вибачаємося за ситуацію, що склалася. В даному випадку товар дійсно знаходився на віддаленому склад, та нажаль, після детальної перевірки не був виявлений. Ми розуміємо Ваші емоції, і якщо б була можливість забезпечення товару ми б це зробили. Оновлення наявності відбувається з певною затримкою. Дякуємо Вам за зворотній зв'язок.
Annet_B не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 січня 2020

Купив: Кровать Компанит 90+2 90x200 см яблоня, Замовлення №1887230

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «Епіцентр»
Уважаемая Annet_B благодарим Вас за подробный комментарий и хотели бы прояснить ситуацию. Действительно 21.12 сайт 27.ua перестал существовать и мы перешли на новое доменное имя для предоставления максимальных возможностей. При оформлении заказ оператор согласовал стоимость доставки 110 грн и уточнил о необходимости услуги подъема от который Вы отказались. Над предоставлением услуги сборки мы работаем и надеемся в скором времени порадуем наших клиентов данным сервисом. ЗА качество товара отвечает производитель, обязательно передаем информацию для исправления качества поставки. Надеемся недочеты не повлияют на дальнейшее сотрудничество. Спасибо за обратную связь
Yellowfun TViX рекомендує цей магазин
7 січня 2020

Купив: UFO HF21EN

Магазин качественно вырос чем приятно удивил, новая восходящая звезда. На сайте в продаже очень много разных товаров, прям украинский амазон. Тепловентилятор доставили быстро, качеством обслуживания и товаром доволен.
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Yellowfun TViX, дякуємо Вам за позитивний відгук та високу оцінку нашому магазину. Будемо і надалі працювати над високим рівнем сервісу та якістю обслуговування. Сподіваємось на подальше співробітництво.
Avazgres рекомендує цей магазин
27 грудня 2019

Купив: Ластик CLASS Ластик комбинированная бело-серая 4974/80, Ластик CLASS Ластик комбинированная сине-красная 4973/60, Замовлення №1917249

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Так ніхто і не передзвонив, і смс не скинули з номером замовлення. Але мені було по дорозі і тому вирішив зайти в ЕпіцентрК і на диво замовлення було в наявності. До речі дуже здивувався коли побачив на проспекті Степана Бандери два епіцентри: побільше просто Епіцентр, а по менше ЕпіцентрК(просто раніше на це не звертав уваги).
Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний Avazgres, дякуємо за відгук про наш сервіс. Дійсно, був технічний збій, внаслідок якого смс-повідомлення не відправлялися. В поточний момент ситуація виправлена. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
27 грудня 2019

Купив: Обігрівач UFO City, Замовлення №27002378045

Не сподобалося: замовлення через корзину, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Епіцентр»
Уважаемый Валерий Мураста, благодарим Вас за обратную связь и хотели бы прокомментировать ситуацию. Гарантия на данный товар предоставляется производителем. Действительно, возврат товара возможен только надлежащего качества. Отделом сервиса было предложено обратиться в авторизированный сервисный центр. Обращения по поводу незаполненного гарантийного талона к нам не поступало, для обработки данного запроса просим повторно оставить обращение на нашем сайте на странице "Гарантия и сервис". Спасибо за отзыв.
Lukyanova.o не рекомендує цей магазин
26 грудня 2019

Купив: Обои Славянские обои Expromt Стена 5583-02

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Епіцентр»
Уважаемая Lukyanova.o, заранее приносим извинения за доставленные неудобства. Уточните, пожалуйста, номер заказа по которому возникла данная ситуация
AndyJ не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 грудня 2019

Купив: Игра настольная Feelindigo Codenames Pictures FI17005, Замовлення №1876656

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановний AndyJ, щиро просимо вибачення за тривале очікування. Ситуація виникла внаслідок некорректної роботи складу. Фактично товар отриманий Вами 28.12. Ми працюємо над максимально злагодженими процесами, щоб надалі надавати якісний сервіс. Дякуємо за відгук.
Анастасия Низюк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 грудня 2019

Купив: Обои LG, Замовлення №27002414450

Відповідь представника «Епіцентр»
Шановна Анастасия Низюк, вибачаємося за доставлені негативні емоції. Визнаємо, відправка товару була затримана не декілька днів. В поточний момент товар відвантажений та отриманий Вами 27.12. Ми розуміємо, що термін відправки задовгий та сподіваємося надалі змінимо процеси в кращу сторону. Дякуємо за відгук