Sashul_ka рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №529

Ще 24 квітня купила тут зарядну станцію EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU) по номеру замовлення 529. Тільки тепер пишу відгук, бо мала її гарненько протестити і впевнетися, що вона якісна і не підробка. Через тиждень активного юзання станції роблю висновок, що магазин продає якісну продукцію і не обманює своїх клієнтів. Я цей магазин взяла собі на заміточку і вже відправила сюди свою подругу))) Я звичайно ні на що не натякаю, шановний продавцю, але з вас на наступну покупочку знижечка))))
IrinaSid рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №530

все ок
Даша Дашуня рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №520

Yana Zahorodniy рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3T (CP.EN.00000415.01), Замовлення №476

Доставка вчасна. Пташка оригінал.
Shatalova2003 рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01), Замовлення №535

Продавець надійний, до покупок можу радити
Oksana Yatsynych рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №488

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02) в чекові - вважаю, що покупка вдалася. Магазин порадила подруга, тому я була впевнена в ньому і не переживала за товар і свої гроші.
Лиза12 рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01), Замовлення №479

Покупка сделана. Продавцу 5 звезд.
Діана Дмитрусь рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №503

магазин топ
maria_19 рекомендує цей магазин
26 квітня 2024

Купив: DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №514

22 квітня купувала тут DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), для наших хлопців. Все було у наявності. Всі ціни, що були вказані на сайті підтвердив продавець у телефонній розмові. Досвідом покупки в цьому магазині я залишилася задоволена.
Катерина Гавриленко рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Моє замовлення 494, брала квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02). Все пройшло гладко, зауважен, Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №494

Моє замовлення 494, брала квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02). Все пройшло гладко, зауважень до роботи магазину не маю.