TarasKorsun рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue (MLVD3), Замовлення №250324

Замовив тут айфон 13 Pro Sierra Blue для своєї дівчини. Телефон прийшов вчасно, на наступний день після замовлення, я вже забрав його на новій пошті. Телефон замовляв в стані Open Box - отримав перевірив, все в ідеальному стані, різниці з новим не побачив, хіба що акумулятор 99%, але ми обговорювали це з менеджером магазину і я вважаю що 1% це не критично. Вибором магазину задоволений. Рекомендую цей магазин
Василина рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №02042024/7

СашаСолод рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Sierra Blue (MLLE3), Замовлення №04032024/7

Спробував цей магазин за рекомендацією, знайомий купував тут і був задоволений. Я тепер теж рекомендую брати тут) Менеджер доступно розповів про товар, вислав фотографії та відеоогляд. Стан мені сподобався і я замовив цей телефон. На новій пошті перевірив все що міг, все супер! Дякую Вам за крутий телефон та гарну ціну
Sergij Pankiv не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 5 8/128GB Just Black, Замовлення №07112023/7

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Вадим Московчук рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: iPhone 11 Pro Open Box Midnight Green 256 GB, Замовлення №19092023/9

Придбав iPhone 11 Pro в цьому магазині, перейшовши з андроїда, хочу сказати я дуже задоволений. Мені потрбна була консультація щодо вибору моделі, менеджер дуже доступно відпоаів на всі питання після чого я зміг зробити вірний вибір. Телефон дуже подобається, всім раджу
Andre Johnson рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: iPhone 11 Pro Open Box Silver 256 GB, Замовлення №27092023/9

Придбав у вас 11 айфон, трохи по користувався, і хочу сказати що я дуже радий покупці, все чудово працює, дуже дякую, радий що замовив саме у вас.
Anton не рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2019 (MVVJ2, 5VVJ2)

Показують на хотлайн ціну 44к, а на сайті в них 90к+ ціна. Вводять в оману покупців
Представник магазину «КУБ»
Доброго дня. Вибачте, просто було вказане посилання на інший товар на сайті, Ціна 44000 як і вказано на Хотлайн, вже виправили, якщо актуально звертайтесь. Можемо вислати детальні фото Макбуку та серійний номер для перевірки та розуміння стану
18 березня 2023 Відповісти
Anton відповів на коментар mycubeua
Перевірив. Все так і залишилось. Переходить з хотлайн на ваш сайт і ціна 93к замість 44к.
19 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «КУБ»
https://mycube.com.ua/ru/mvvl2-macbook-pro-16-512mb-silver-2019-used/ Посилання на товар. Якщо актуально, зверніться будь ласка за телефонами на нашому сайті. Зможемо вислати детальні фото товару та домовитись про деталі купівлі. Макбук територіально знаходиться у Львові. Чекаємо
20 березня 2023 Відповісти
Таня Зайковська рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: iPhone SE 2020 64Gb Black, Замовлення №16022023/9

Перше що дуже сподобалося - гарна консультація при виборі моделі. І ціна просто клас. Хто ще вагається беріть в магазині Куб, не пожалкуєте
Ветос рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: iPhone 11 Pro 256Gb Midnight Green, Замовлення №08022023/9

Для мене першочерговим параметром була якість фото, менеджер Микита порекумендуваа цю модель, по співвідношенню ціна - якість. Я дуже задоволений. Дякую
Дарина Кутасевич рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: iPhone X Open Box Space Gray 64 GB, Замовлення №11112022/9

Не перший раз здійснюємо покупку в цьому магазині. Завжди в ідеальному стані товар.Ввічливі консультанти які уміло підбирають товар за вашим смаком та ціною! Особливо хочемо відмітити консультанта Сергія він майстер своєї справи!!! Великий респект????Рекомендуємо усім непожалієти в цьому!!!