Сергей Рубец не рекомендує цей магазин
10 травня 2016

Відповідь представника «iPeople»
Здравствуйте Сергей, искренне сожалеем о случившимся и хотим принести свои извинения. Да, были у нас не большие проблемы с доставкой в Киев на точку в Арене, но сейчас ситуация исправилась и мы без пробелм доставляем товар в точку выдачи в ТЦ "Атмосфера". Готовы Вам компенсировать данную неприятную ситуацию большой скидкой в будущем заказе. Всего Вам доброго.
12 квітня 2016

Дякую магазину за приємне обслуговування, швидку доставку і лояльну ціну, дуже задоволена тим, що персонал відповідально віднісся до мого замолення і як бонус за швидке і якісне гравіювання на моєму Macbook)
Відповідь представника «iPeople»
Доброго Дня Дякуємо Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишились задоволенні нашою роботою. Будемо з радістю чекати від Вас нових замовленнь. Всього найкращого).
6 квітня 2016

Купив: чохол ipod nano 7

Дуже дякую за хороший товар) все на висоті обслуговування, персонал, а особливо спокусливі ціни) Всім рекомендую+
6 квітня 2016

Найкращі рекомендації менеджеру.Легке та невимушене спілкування. Великий вибір товарів, надійне пакування, оперативна доставка та прийнятні ціни. Тільки позитивні враження від співпраці. Дякую за допомогу у виборі гаджета!
Відповідь представника «iPeople»
Добрий день. Дякуємо Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишились задоволенні нашою роботою. Будемо з радістю чекати від Вас нових замовленнь. Всього найкращого).