Маргарита 777 рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Black, Замовлення №12549

Продавцу огромное спасибо, всё чётко и понятно.
Alexandr Deminenko рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Black, Замовлення №12554

Один из Самых Лучших Магазинов в Украине ?? За Подарок - Игру отдельное спасибо магазину @hires_store
Yakiv Serhiienko не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B)

Колір навушників не відповідав заявленому, консультант зв?язався і запропонував взяти інший колір, або іншу модель ?, хоча на сайті даний колір був позначений, як наявний. Цікаво, який колір був би, якби оплатив одразу і не обрав самовивіз... Не задоволений.
Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Скажіть будь ласка номер Вашого замовлення?
Миша Борейко не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Sony ZV-E1 body Black (ZVE1B.CEC)

Подзвонив о 13 годині, щоб уточнити наявність та забрати самовивізом. Сказали, що товар у наявності і забрати можна у той же день О 14 зробив замовлення через інтернет магазин. За 2 години ніхто не передзвонив. Знову подзвонив сам. На що мені відповіли, що товару у наявності немає.
Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Скажіть будь ласка номер Вашого замовлення?
Vanya “Virmistick” Ivanchenko рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №12335

Прийшов JP версія, хоча на сайті в описі товару вказано версію US, різниця в тому що на JP версії не можна вимкнути звук камери, мене це не турбує, а кому важливо то зверніть увагу
Ant Ti рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Зарядное устройство быстрой зарядки Sony XQZ-UC1 30 Вт, Стильный чехол-подставка для Xperia 1 V Plat, Замовлення №№12288, №12252

Замовляв в магазині, оригінальний зарядний пристрій і чохол до свого телефона, ціна на зарядне найнижча на ринку із всіх що я бачив, с приводу чохла, це єдиний магазин в Україні, в якому я знайшов оригінальний чохол, і ціна як в офіційних магазинах еропи та азії
Maxwell_Lord не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №№12240

Замовляв в магазині Hi-Res Store Online Прийшов телефон без пломб на коробці. Ще й японська версія, хоча на сайті не вказано, що це японський. Сам телефон був з пломбою На перший погляд з ним все добре, але якщо в процесі виявиться якась несправність, буду доповнювати відгук
Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Дякуємо за покупку смарфтона Google Pixel 8 8/128GB Hazel ! Згідно політики компанії Google - смартфони не мають жодних регіональних обмежень у користуванні, не залежно від регоіну. Всі вони йдуть з глобальною прошивкою і підтримують всі регіони і мови, а також оновлення ОС і так далі. Тому жодних проблем з користуванням цим смартфоном у Вас не буде! ;) Тим більш гарантія 12 міс.! Дякуємо Вам за відгук!
Vova Nahirny рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7C II kit (28-60mm) Silver (ILCE7CM2LS), Замовлення №12008

Замовив ввечері камеру Sony A7C. Зі мною одразу ж зв'язались і уточнили нюанси. На другий день отримав замовлення на Новій Пошті. Рекомендую!
Akvahouse не рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Хотів купити: SONY Alpha a7 IV Body (ILCE7M4B.CEC), бездзеркальний фотоапарат Sony Alpha A7 IV body (ILCE7M4B.CEC)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Hi-Res Store Online»
Доброго дня! Дуже прикро що так вийшло, скажіть будь ласка номер замовлення Ваш щоб дізнатись деталі. Дякуємо!
Замовлення №12036
4 квітня 2024 Відповісти
nemesis рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 6a 6/128GB Charcoal, Замовлення №11549

Купую в цьому магазині не вперше. Ніяких проблем ніколи не було. До купленних товарів претензій нема жодних.