Костя Каменев рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Очисник повітря Cooper&Hunter CH-P15CW3I Tatras, Замовлення №603

Дякую за швидкість та допомогу
Mykola Korobka рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Змішувач для кухні Franke Neptune clear water білий, Замовлення №AO-00000121

Швидко зв'язались та зробили доставку за кілька годин
Дякуємо за відгук. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами
Анастасія676 рекомендує цей магазин
13 травня 2024

Купив: Solo унітаз-комплект, Замовлення №747

Все сподобалось, гарне обслуговування та швидка доставка Будемо звертатися ще!
Відповідь представника «Теплорадість»
Анастасія, дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Будемо чекати на нові замовлення від Вас.
Алла Санникова рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Унітаз-компакт Kolo Solo (79232000), Замовлення №310

Дякую за ретельно підібраний і вчасно доставлений товар сантехнічного признанаення. Особлива подяка менеджеру Івану за дуже уважне ставлення і терпіння. Приємні ціни і приємне, професійне обслуговування. Рекомендую магазин Teplоradist.
Відповідь представника «Теплорадість»
Алла дякуємо Вам за відгук та рекомендації. Нам дуже важлива Ваша думка про наш сервіс. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.
Yana Gonchar рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Термостат fantini, Замовлення №40448

Дякую за оперативність,ціну і швидке реагування
Відповідь представника «Теплорадість»
Дякуємо Вам за відгук. Будемо чекати на наступні замовлення від Вас.
Євген Ярошенко рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Zanussi ZWH/S 50 Azurro DL, Замовлення №947

Все дуже зручно, якісно, професійно.
Відповідь представника «Теплорадість»
Євген, дякуємо за відгук. Будемо раді подальшій співпраці з Вами.
Андрій Звір рекомендує цей магазин
9 травня 2024

Купив: Електрична рушникосушка Navin Омега 530x800 Sensor П, Замовлення №808

Ввічливі і тямущі менеджери. Швидка доставка і відмінна якість обраного товару. Рекомендую
Відповідь представника «Теплорадість»
Андрій, дякуємо за відгук. Будемо чекати на нові замовлення від Вас
Olga Bucha рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Электрический котел Tenko Стандарт Плюс New 36 кВт 380 В, Замовлення №8

Відповідь представника «Теплорадість»
Ольга, дякуємо Вам за відгук. Будемо чекати на нові замовлення від Вас.
vadim4ik28 рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Водяна рушникосушарка Kosser Канна 800x530/7, Рушникосушарка Kosser Канна 800x530/7, Замовлення №528

Товар прийшов без пошкоджень, менеджер допоміг підібрати відповідний товар, рекомендую данний магазин
Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді подальшій співпраці з Вами
Святослав Шевченко рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Трап Qtap Dry Tile304-800 QTDRYTILE304800, Замовлення №556

Замовлення опрацювали швидко, забирав фізично у магазині. Приємний персонал, наявна можливість оплати карткою. Рекомендую.
Відповідь представника «Теплорадість»
Святослав, дякуємо за відгук та рекомендації. Сподіваємось на подальшу співпрацю з Вами.