Сергей Рябчук рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон realme 10 8/256GB Clash White, Замовлення №Заказ №6470

Уже в третий раз Заказ №6470 привел меня в этот магазин! Три штучки смартфонов Realme 10 8/256GB Clash White уже симпатично обосновались в нашей семье :) Все довольны!!! СПАСИБО ОГРОМНОЕ СОТРУДНИКАМ!!! Нет предела совершенству ! Так держать !
Александр Потапенко рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S 8/256GB Onyx Black, Замовлення №3215

Работа магазина на высшем уровне квалифицированный консультант,ну а доставка выше всяких похвал. Такое впечатление что курьер, с телефоном уже ждал возле парадной. Сколько раз заказывал доставки,эта прямо удивила,товар понравился всё в заводской упаковке с пломбами. Рекомендую этот магазин!
Vaizel рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №1

Вчора замовив на НП, сьогодні отримав. Телефон в заводській упаковці, найкраща ціна. Дякую за сервіс!
Дякую за відгук!!! З повагою, колектив інтернет магазину GSM-ка.
Справжній Українець не рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/64GB Graphite Gray

Адрес который находится в hotline и реальный адрес не соответствуют, ориентиры которые дал оператор привели в какую-то глуш, крайне не дружелюбный магазин, не рекомендую.
Дякую за відгук!!! З повагою, колектив інтернет магазину GSM-ка.
vadim mukhin рекомендує цей магазин
20 червня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB Onyx Gray

Покупка прошла дружественно и вежливо.
Олег Куприец рекомендує цей магазин
29 січня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey, Замовлення №5638

Отлично организована работа! Перезвонили через 10 минут после заказа на сайте. Привезли точно в оговоренное время. Товар в заводской упаковке, не рапечатывался, с официальной гарантией. Рекомендую!
Віталій рекомендує цей магазин
21 жовтня 2020

Купив: Планшет Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) T510 2/32GB Wi-Fi Black (SM-T510NZKD)

Швидко передзвонили і все уточнили. На сайті компанії, на відміну від багатьох інших, є підтримка української мови. Придбаним товаром цілком задоволений.
Дякую за відгук!!! З повагою, колектив інтернет магазину GSM-ка.
Vadim не рекомендує цей магазин
17 квітня 2020

Хотів купити: Портативна колонка Harman/Kardon Onyx Mini Black (HKONYXMINIBLK), Замовлення №5276

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

товара нет, и уже давно. информацию о наличии на сайте и на hotline не обноволи. звонка по заказу не было больше дня. набрал уточнить статус заказа сам.
Dmitro Voronin рекомендує цей магазин
5 березня 2020

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8T 4/64GB White

Позвонил в колл-центр магазина. Трубку взяли почти моментально и так же моментально оформили заказ. Доставку осуществили в этот же день что не может не радовать :) Сам живу в метрах 300-400 от черты Киева, но смог договорится с менеджером что бы доставили к дому, что кстати не мало важно так как в других магазинах категорически отказываются это делать. За доставку огромный плюс.
Спасибо за отзыв!!! С Уважением, коллектив интернет магазина GSM-ка.
Володимир Шульга не рекомендує цей магазин
9 грудня 2019

Хотів купити: Мобільний телефон (бабусефон) Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Red (4827798212325), Замовлення №5016

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

На сайті й досі вказано, що телефон у наявності, але це не так. Замовив і все було успішно, на наступний день не передзвонили, коли зайшов у кабінет на сайтв магазину, виявилось що замовлення скасовано, але ніхто не передзвонив не повідомив.