Дмитрий Циплюк рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Apple iPhone 15 Plus 256GB Blue (MU1F3), Замовлення №00000015776

Дорога річ. Не відкривав, бо купив на подарунок на ювілей. Судячи по коробці, він неодноразово літав та падав. І це не пошта, тому що запакований був добре. Не можна такі речі надсилати в такому вигляді. М'яко кажучи, неочікувано
Захар Батюк рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 512GB, Замовлення №00000015722

Купив тут шолом ВР Meta Quest 3. Приблизно через три тижні користування згорів піксель по центру лівого дісплея. Звернувся за гарантією, бракований шолом забрали без проблем і заперечень, менше чим через тиждень погодили і видали новий такий самий. Обслуговуванням задоволений. Можу порекомендувати цей магазин
Orph рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000015285

Обслуговування на високому рівні. Ціни нижчі, ніж зазвичай у магазинах, які пропонують оплату частинами. Відправляють товар на наступний день.
Алина Чумак рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №000014525

Купували EcoFlow RIVER 2 Max,Дуже швидко спрацювали , відправили у день замовлення , на наступний день отримали . Пристрій працює . Дякую за оперативність ))
Zolotarsky Oleg не рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Хотів купити: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Black Late 2023 (MRW23)

Отвратительное отношение менеджера. Сначала подтвердил заказ, забирайте завтра. Потом написал, чтобы прислал 10% от оплаты, чтобы завтра забрать, а если мне что-то не нравится, идите на другой сайт.
Sasha Marchenko не рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Air 3 Drone with RC-N2 (CP.MA.00000691.01, CP.MA.00000691.04)

ціна не відповідає зазначеній на сайті
Курков Андрій рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Dji googles 2, Замовлення №00000014561

Якість товару та обслуговування хороші, все влаштовує
user.natalia не рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN), Замовлення №100019

Yaroslav Vershilo рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3), Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №00000011419

Купував iPhone 15 pro max 512 Gb в кольорі Natural Titanium та навушники airpods pro 2 gen. Відправили Новою Поштою через 3 години після оплати товару. Швидко, якісно, відправлення прийшло на 1 день раніше, ніж розраховував, що приємно. Загалом усім задоволений, рекомендую. ?
SpeedShock рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512GB Natural Titanium (MTV93), Замовлення №12326

Дуже граний сервіс , все дуже сподобалось , отримав те що хотів дуже швидко і якісно , співробітник надав всю необхідну інформацію, допоміг вибрати аксесуари і встановити на телефон, рекомендую всім