Ціна збігалась із заявленою на hotline
24 жовтня 2019

Купив: Витяжка купольна Hotpoint-Ariston HHPC 6.5F AM W

Покупкою задоволена, доставку здійснили вчасно.
Елизавета Антонюк рекомендує цей магазин
7 червня 2019

Купив: Ariston PRO R 100 VTD Водонагрівач (бойлер)

Заказ делала 27.05.2019. Доставили 29.05.2019. Покупкой довольна.
24 квітня 2019

Купив: Посудомийна машина Hotpoint-Ariston LSFF 9H124 C EU

Очень доволен покупкой. Во-первых хорошая цена; Во-вторых быстро доставили.
Олександр Ротунь рекомендує цей магазин
8 квітня 2019

Купив: Холодильник з морозильною камерою Hotpoint-Ariston XH9 T2Z XOZH

Є з чого вибрати, ціни конкурентні, доставили за 5 днів. Загалом покупкою задоволений.
20 березня 2019

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ARI 200 VERT 560 THER MO EU (3000327)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару

Заказ бойлера прошел хорошо, отдельное спасибо за широкий ассортимент, доступные цены и быструю доставку.
Кузьма Петравчак рекомендує цей магазин
18 березня 2019

Купив: Hotpoint-Ariston FD99 C.1ICE, Варильна поверхня газова Hotpoint-Ariston TQ 640 (CF) K GH/HA EE

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Купил в этом интернет-магазине духовку и варочную поверхность, также воспользовался услугой доставки по городу. Всё прошло хорошо.
lutkoOleg рекомендує цей магазин
11 лютого 2019

Купив: Холодильник з морозильною камерою Hotpoint-Ariston XH9 T2Z XOZH

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Покупал тут холодильник Hotpoint-Ariston XH9 T2Z XOZH. Цена устроила, доставили вовремя, спасибо.
Olga Parzhyna не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2018

Купив: Посудомийна машина Hotpoint-Ariston LSTF 7B019 EU

Про працювала менше року, звернулась для ремонту по гарантії приїхав майстр, сказав що вийшла з ладу плата і треба замовляти нову попередив про очікування в місяць який ми погодили, через місяць дзвоню в магазин мені обіцяють з'ясувати передзвонити, і так ще місяць щотижневого спілкування з магазином, потім обіцяють нового майстра, потім новий майстр ще два тижні не їде результат вже три місяці мені обіцяють... Зверніть увагу гарантія не офіційна в від магазину то вважайте без гарантії!!!
30 березня 2018

Купив: Вертикальний пилосос Hotpoint-Ariston VS S15 AAW

qq не рекомендує цей магазин
12 березня 2018

Хотів купити: Hotpoint-Ariston LSTB4B01EU, Замовлення №173363

Сделала заказ через сайт-никто не перезвонил в течении 3х дней. перезвонила сама-сказали : "Ожидайте, Вам перезвонят", но опять никто не перезвонил. Позвонила снова сама-оказалось, товара нет в наличии. а когда его завезут то цена поднимется! Впустую потраченные 4 дня! Никому не рекомендую.