Карпенко Александр рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Bay, Замовлення №114395

Не перший раз звертаюсь в цей магазин. Все на вищому рівні ! Актуальність на сайті наявності та цін. Дуже ввічливі продавці - консультанти в магазині . Асортимент товару. Сам магазин дуже по-доброму розташований. Раджу всім !!!
Відповідь представника «WO.UA»
Олександр, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. З нетерпінням чекаємо на нові замовлення!
Корнеев Андрей рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 32 GB (2x16GB) DDR4 4000 MHz Viper Elite II Red (PVE2432G400C0K), Замовлення №114267

Замовляв у вечері і вже зранку мій товар приїхав до магазину. Приїхав, хлопці у магазині відповіли на всі мої запитання. Надіслали ел.гарантію і чек.
Відповідь представника «WO.UA»
Андрій, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням.
Махненко Богдан рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: SSD накопичувач MSI Spatium M480 Pro Play 2 TB (S78-440Q610-P83), Замовлення №114202

Візит до магазину та консультація пройшла успішно. Після купівлі отримав електронний чек та гарантію 60 місяців.
Відповідь представника «WO.UA»
Богдан, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що покупка в нашому магазині залишила лише приємні враження. Будемо із задоволенням чекати на нові замовлення!
Палий Владимир рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Кабель USB Type-C Baseus Dynamic Series Fast Charging Data Cable Type-C to Type-C 100W 2m White (CALD000302), Замовлення №000369

Гарний кабель за чудову ціну. Найнижча ціна на момент купівлі була саме у вас. Кабелем задоволений.
Відповідь представника «WO.UA»
Володимир, вітаємо! Ми вдячні вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині. З нетерпінням чекаємо на нову можливість для співпраці!
Тесленко Ирина рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Pixus Titan 8/128GB 4G Grey, Замовлення №112730

Купували по найкращій ціні на ринку. Дуже швидко замовлення доставили до магазину. Сервіс в магазині на високому рівні! Дякую!
Відповідь представника «WO.UA»
Ірина, вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо й надалі його покращувати, щоб знову залишити лише приємні враження!
Chebotar Dima рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 8/256GB Black, Замовлення №000566

Купував телефон сестрі на подарунок. Дуже смачна ціна була в магазині, тож одразу замовив, приїхав на наступний вже день і забрав) Чек та гарантію видали.
Відповідь представника «WO.UA»
Дмитро, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Ми дуже раді, що покупка в нашому магазині залишила лише приємні враження. Чекаємо на нову зустріч!
Гоцул Лина рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Мережевий фільтр REAL-EL RS-6 Extra Black 3.0м (EL122300002), Замовлення №272956632

Сделала заказ, перезвонили и уже в тот же день доставили. Спасибо за оперативность!
Відповідь представника «WO.UA»
Ліна, доброго дня! Дякуємо вам за відгук. Приємно знати, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Будемо й надалі відповідати вашим очікуванням!
dborovyk рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Прилад для укладання волосся Babyliss Pro BAB2269TTE, Замовлення №249587232

Купував в цьому магазині Babyliss Pro BAB2269TTE.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Ми вдячні вам за рекомендації та раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
Руслан Озарко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2024

Купив: Процессор AMD Ryzen 5 5500 3.6GHz Box (100-100000457BOX) , Процесор AMD Ryzen 5 5500 (100-100000457BOX), Замовлення №№ 349283244 от 2023-02-2

Сам по собі перестав працювати. Зависав при загрузці Віндовс або через 1-2 хвилини після загрузки. Відправив по гарантії (36 міс.), прикріпив фотодокази, що всі ніжки живі-здорові. Сервісний центр відправив процесор у авторизований СЦ, НЕ НАДАВШИ їм фото. Тепер кажуть "у нас фото не загрузилось", тому й не відправили! Формат JPG у них не грузиться... У гарантії відмовлено, нібито пошкоджені ніжки. Просто позорний сервіс. AMD також розчарував.
Відповідь представника «WO.UA»
Руслано, вітаємо! Нам дуже прикро, що у вас виникла подібна неприємність. Наш магазин доклав усіх зусіль, щоб вирішити ваше питання та ми раді, що змогли допомогти. З нетерпінням будемо чекати нових замовлень!
Отримав посилочку \"щастя\". Просто гляньте, що вони зробили з ним: https://imgur.com/a/TrkYd7H . Погнули ніжки зі всіх боків (!) і нацарапали ножем кругів на лицевій стороні.
7 лютого 2024 Відповісти
Доводжу до відома, що магазин Wo.ua повернув кошти у повному обсязі. Зі свого боку вони всіляко намагались допомогти у вирішенні моєї проблеми. Окреме спасибі менеджеру Миколі, який особисто займався цією справою. А от авторизований сервісний центр AMD під назвою Асбіс Україна показав себе з найгіршого боку - самі зламали ніжки і відмовили у гарантії. Тільки соромлять імя корпорації.
28 лютого 2024 Відповісти
Прозаровская Р. рекомендує цей магазин
2 лютого 2024

Купив: Смартфон OPPO A38 4/128GB Glowing Gold, Замовлення №ТС00-000207

Повезло, что телефон оказался уже в магазине и поставили под меня резерв. По прибытию в магазин тел был запакован и с заводскими пломбами. Распаковали, проверили что все работает и купили.
Відповідь представника «WO.UA»
Вітаємо! Дякуємо вам за відгук. Ми раді, що змогли допомогти вам з покупкою. Приємно знати, що ви залишились задоволені!