linkmoody рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) TP-Link Archer C6, Замовлення №100454

Купую не перший раз в Nimpha. Завжди все дуже оперативно та по прийнятним цінам. Ну і звісно привітний персонал. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Наші клієнти — це наше все =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Якщо щось Вам ще потрібно буде, то звертайтесь, зробимо Вам найкращу пропозицію! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
КостянтинWGF рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Сонячна панель JACKERY Solar Saga 100W, Замовлення №100448

Чудовий сервіс, додати нічого
Відповідь представника «Nimpha»
Спасибі, що оцінили наші переваги =) Будемо очікувати від Вас нових звернень. А також, постійним клієнтам завжди стараємось надавати найкращі умови. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Mykola Vetushko рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №1

Швидка відправка, приємний менеджер, все запаковане належним чином, рекомендую :)
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що залишили відгук! Приємно, що Ви оцінили оперативність нашої роботи =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Ihor Zeleniak рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Автономний пусковий пристрій (бустер стартер автомобіля Power bank) 70mai Jump Starter (Midrive PS01, Замовлення №21 847

Був приємно здивований сервісом і відношенням до клієнта. Всі обумовлені критерії щодо ціни, гарантії та термінів поставки виконані продавцем на відмінно. Від спілкування та покупки отримав лише позитивні емоції
Віталій Гнатюк рекомендує цей магазин

Купив: Аксесуар до авто, Блютуз колонка, Замовлення №21855

Прийняли замовлення оперативно, узгодили терміни, все отримав якісне і робоче, дякую магазину)
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
user0 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 серпня 2023

Хотів купити: БФП Kyocera TASKalfa 1800 (1102NC3NL0)

По посиланню в магазині не МФУ, а лише кришка.
Відповідь представника «Nimpha»
Дякуємо, що повідомили. Перепрошуємо за завдані незручності. Дуже великий асортимент, це дійсно помилка сайта, у нас чітко там пише, що це кришка. Просто вона б не мала світитися на цьому товарі, от це ми і виправили
Дима Крючков рекомендує цей магазин
30 липня 2023

Купив: Зарядна станція Jackery Explorer 500EU (PB930975), Замовлення №21735

Спочатку був дуже здивований, так як ціна одна з найнижчих, та і гарних відгуків багато...честно кажучи, чекав якийсь подвох :) але ні) все супер та навіть краще) Зарядна станція топ. Все відповідає опису. Повністю в оригінальних коробках, які раніше не вскривали(якщо б відкривали, то було б помітно). Після оформленння замовлення швидко все оформили, зателефонували і відправили в той самий день, що і замовив) В цілому, і докапатися нема до чого) Рекомендую!)
Оксана Дяків рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Портативна електростанція Jaskery explorer 1000 Pro, Замовлення №21687

Дуже задоволена магазином, товаром і особливо консультантами! Все прийшло оперативно, навіть швидше зазначеної дати, на всі прохання клієнта люб?язно реагують і люб?язно відповідають) Товар прийшов в ідеальному стані! Щиро рекомендую цей магазин!
Lex рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: МЕДІАПЛЕЄР XIAOMI MI BOX 4K 2ND GEN (MDZ-28-AA), Замовлення №21575

Рекомендую. Приємна ціна, швидко подзвонили та швидко відправили. Отримав на наступний день: посилка була гарно запакована. Залишились приємні враження від магазину.
Volodymyr Tym рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: https://hotline.ua/ua/dom-ofisnye-kresla/cougar-armor-titan-pro-blackorange/, Комп\'ютерне крісло для геймера Cougar Armor TITAN PRO black/orange, Замовлення №21462

Купував комп'ютерне крісло в подарунок. Вибрав його бо сам користуюсь таким 2 роки. Крісло якісне і приємне. Окреме дякую команді Nimpha за те, що доставили мені крісло самі, та ще й раніше обіцяного терміну. Однозначно рекомендую!