superskiy рекомендує цей магазин

Купив: СЗУ Tronsmart W3PTA 42W Quick Charge 3.0

Цена соответствует прайсу, товар в наличии, забрал самовывозом.
Yuras Cat рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi smart band 7

Не сподобалося: оформлення замовлення

Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за відгук! Приносимо вибачення за незручності при оформленні. Була спам-атака на сайт, тому доводилося додатково модерувати користувачів. Наразі завершуємо розробку нового, більш зручнішого сайту. Сподіваємося, Вам сподобається. Приємного користування покупкою!
Nadin Ogorodnyk рекомендує цей магазин

Купив: Наушники Redmi Bud 3

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Илья Янко рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Фітнес-браслет мібєнд 7

Дякую за швидке реагування на замовлення. І особливо за доставку)
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми стараємося). Приємного користування покупкою!)
Михаил Белименко рекомендує цей магазин
30 липня 2022

Купив: Roborock s7

хотів сам забрати з магазину, але не встигав, тому замовив доставку. доставили у той же день! Упаковка в порядку, гарантійний чек присутній. Робота назвали Єва
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за хороший відгук, раді що Вам все сподобалося! Приємного користування покупкою!) (в строю роботів додалося, тепер Галя і Валєра не будуть сумувати;) )
Богдан Друзь рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Moonless Black (PANB0027PL, PANB0025RS)

Приємно вражений оперативністю та уважністю персоналу цього магазину. Замовлення оформлював вже в кінці робочого дня, навіть не сподіваючись на його оформлення в цей день. Але оператор (на жаль не пам'ятаю його ім'я) спрацював оперативно, я відразу сплатив кошти на картку і того ж вечора телефон був у перевізника до відправлення! Стовідсотково рекомендую, як порядну та відповідальну"контору".
Maxim Kraetsky рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Смартфон Motorola G60 6/128GB Haze Gray (PANB0007RS)

Дякую. Купував телефон. Оформили та доставили швидко. Ціна і товар відповідають тому що вказано на сайті.
Відповідь представника «Webmart»
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи і рекомендації. Раді будемо бачити Вас знову серед наших клієнтів!
Денис Кумко рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 7

Заказал браслет. Сразу перезвонили и сообщили о наличии. Все забрал и оплатил. Спасибо за оперативность.
Эдуард Кухар рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Купив: Redmi buds 3 lite

Lana рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: Фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

Товар у магазині представлений з актуальною ціною. Не була авторизована в магазині, тому треба було зареєструватіся. Форма реєстрацї не працювала. Добре, що була можливість зробити замовлення в один клік. Мені доволі швидко передзвонили і оформили замовлення. В той же день відправили. На ранок наступного дня товар був у мене в Одесі. Сервис гарний. Тільки треба подивитись, що з реєстраціею.