OlgaLi не рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter VERITAS NG (INVERTER) CH-S12FTXQ-NG

Дмитрий Волков рекомендує цей магазин
10 травня 2024 На модерації

Купив: VITALS Ls 1212DUv уцінка, Замовлення №55233

Ціна та якість супер рекомендую магазин
01145250 номер замовлення
10 травня 2024 Відповісти
vdm_73@ukr.net
10 травня 2024 Відповісти
Sophia Komarova рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: Газонокосарка бензинова VITALS Master Zp 51144td (164382), Замовлення №1130728

В квітні купила газонокосарку, щоб працювати вдома, але складно було обрати. Зателефонувала до менеджерів, де мені допомогли обрати. Нарікань на роботу газонокосарку немає, дякую що допомогли обрати саме цю модель.
Михаил Брайковский не рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Хотів купити: Компостер садовий Graf Eco-King 600 л

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня Ми дуже вдячні, що ви обрали наш інтернет-магазин та приносимо вибачення за ситуацію, що склалался. Дійсно, ми бачимо, що ви робили замовлення у нас на сайті, але на жаль сплата у вас не проходила. Наш менеджер вам зателефонував для підтвердження замовлення, де запропонував вам зробити ще одну спробу сплатити замовлення в Оплату частинами. З боку співробітника вам були запропоновані не всі варіанти вирішення вашого питання, за що ми приносимо вибачення. З нашого боку вже прийняті міри до цього співробітника, щоб в подальшому ця ситуація не повторювалася. Дякуємо за ваш відгук, це зробить нас краще
Василь1963 не рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Компресор Nowa KPN 420-100, Шланг Stark AH-R8120, Замовлення №101284297

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня Приносимо вибачення за надані незручності. Дійсно, на весні, через початок сільськогосподарського сезону склади перевантажені великою кількістю відвантажень. Тому, саме в цей період, терміни відправки були зміщені. Нам дуже шкода, що саме ваше замовлення приходило частинами, але ми вас з нашого боку також попереджали про це. На поточний момент регламент відправлень було стабілізовано, всі посилки відправляються відповідно до зазначеного часу. Дякуємо
Lina Sierhieieva не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 березня 2024

Купив: велосипед SPARK Hunter 27,5 -AL-19 -AM-D( червоний з рожевим), Замовлення №101284249

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Замовила велосипед дитині, пройшов тиждень ,замовлення не відправили. Оператори гарячої лінії кажуть, що відправлять завтра або післязавтра. І так кожного дня, набридло. Не рекомендую продавця взагалі!!!
Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Нам дуже прикро, що така ситуація склалася, але ми бачимо, що товар вже прямує до вас по ТТН 20450887167596. У зв'язку з тим, що на поточний момент склад перевантажено, на жаль, не всі товари можуть бути відправлені вчасно. Ми працюємо над виправленням ситуації з термінами відправки. Дякуємо за розуміння
Проблему вирішено, велосипед доставили. Ще не збирали, але на перший погляд всі комплектуючі на місті. Дякую за безкоштовну доставку.
16 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Romb.ua» відповів на коментар Lina Sierhieieva
Доброго дня, Дякуємо за зворотній відгук. Вдячні Вам
18 березня 2024 Відповісти
Oleks_Ptashka рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Угловая шлифмашина NOWA SK 1250hs Profi, Замовлення №БТ-01047274

Дякую велике за якісне обслуговування! Товар отримав вчасно, ціна повністю співпадала!
Дякуємо за відгук
Анатолій не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 лютого 2024

Купив: Мотоблок кентавр 1080ДЄ, Мотоблок кентавр Мб 1080ДЄ, Замовлення №01043189

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Мотоблок прийшов поцарапаний, увесь кривий, маховик тре об бокову кришку, бак тре об радіатор, багато болтів ржавих, шайби кріплення двигуна відсутні, ще й колір мотоблока не відповідав заявленому. Нажаль не можу рекомендувати Ромб.юа
Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Анатолій Нам дуже прикро, що така ситуація склалася та дякуємо Вам, що пішли нам на зустріч. Зі свого боку прийняли швидкі міри для вирішеня питання, очікуємо на ваше рішення Дякуємо..
Представник магазину «Romb.ua»
Доброго дня. Очікуємо від Вас мотоблок, та будемо робити обмін товару на новий без заводських пошкоджень. Дякуємо за розуміння. Раді вам допомогти.
7 лютого 2024 Відповісти
Дякую магазину Ромб ua за своєчасне вирішення проблеми!
14 лютого 2024 Відповісти
Сергей Плеский рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Шабельна пила VITALS Master ATz 1822Pp SmartLine (120281), Замовлення №01012504

Очень понравилось обслуживание! Работа менеджера просто на высоте, все подсказали, помогли оформить и сделали приятно скидку!! Обязательно буду заказывать ещё.
Дякуємо за Відгук.
Миколай Дідич не рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Мотоблок ДТЗ 570БН, Замовлення №00977285

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «Romb.ua»
Доброго дня, Дякуємо за зворотній зв`язок. Хотіли би прояснити ситуацію щодо ваших зауважень стосовно мотоблоку. 1. Ми завжди попереджаємо клієнтів про те, що посилку необхідно перевіряти на новій пошті, для того, щоб одразу зробити висновки щодо пошкодження товару, яке можливе. І ви завжди можете від нього відмовитися. 2. Так як ви вже товар забрали з Нової пошти, та тільки потім звернулися до нас з приводу пошкоджень, а саме ржавих болтів, ми зі свого боку швидко прийняли ваш запит та передали в відділ Сервісного обслуговування для заміни болтів та відправки не достаючих деталей. 3. Доречі, стостовно терміну повернення товару протягом 14 днів, згідно Закону України Про Захист прав споживачів, а саме ст .9 " Права споживача при придбанні товару належної якості", ви маєте право вимагати повернення без пошкоджень нового та т.д товару згідно пунктів і критерій цієї статті. Ваш випадок відноситься до ст.8 згідно того ж Закону України. Зі свого боку ми завжди йшли з вами на контакт та підтримували зв`язок. Тому ми прискорювали вирішення вашого питання через Сервісний центр, на що ви дали свою згоду. Деталі вам були успішно замінені. Зі свого боку ми зробили все необхідне, щоб виправити всі недоліки виробника Дякую