Тамара Мерцедина рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Садовий стілець TARNO Ікеа, Стіл, садовий, чорний акація, сталь сірувато бази бейц морилка світло-ко, Замовлення №218368

Татьяна Шафоростова рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: візок господарська IKEA RULLEBOR(105.167.72) візок, чорний, Замовлення №218375

Дякую за візок, дуже класний, гарна якість, швидка доставка
Lika Leo рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Тертка, чорний Ікеа, Слайстер ручний, чорний Ікеа, Подушка для сушки посуду, темно-сіра, 44x36 см Ік, Замовлення №218849

Надія Шоботенко рекомендує цей магазин

Купив: Дитячі іграшки, дитячий посуд, Замовлення №218199

Все супер, вчасно і якісно!
Геннадий Мищенко рекомендує цей магазин

Купив: Польська теплиця 3*2, Замовлення №218683

Дякую за товар
Гелена олейник рекомендує цей магазин
12 травня 2024

Купив: Журнальний столик IKEA KLINGSBO черный (201.285.64), Замовлення №217741-001

Дякую магазину mebelvdom за можливість придбати чудовий товар за помірну ціну Качество IKEA як завжди на висоті Дуже рекомендую компанію до співпраці, швидкий зв'язок, швидка відправка, доброзичливі менеджери
Алина Лазарева рекомендує цей магазин
10 травня 2024

Купив: Комплект садових меблів Garden Line MINORKA, Замовлення №20450919518104

Приємно вражена комплектом перевершив всі очікування! Зручний та дуже гарний на вигляд. Замовлення прийшло на наступний день! Все гарно запаковано! Дякую за вашу працю та увагу до клієнта!
Antonina anton рекомендує цей магазин
8 травня 2024

Купив: KONTRAST Садовий стілець Loretto, KONTRAST Стол садовий Bergamo Bistro 60, Замовлення №217617

Людмила Завалій рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Табурет для городу, Замовлення №44199

Покупкою задоволена. Рекомендую цей магазин!
Ната Лія рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Кімнатна/вулична штучна рослина в горщику. Трава. Ікеа, Замовлення №217075

Вже вдруге купую в цьому магазині, все проходить швидко та без проблем, рекомендую