Олександр Малєв не рекомендує цей магазин
12 травня 2020

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M31 6/128GB Red (SM-M315FZRU), Замовлення №22992

Замовив в цьому магазині минулого четверга мобільний телефон Samsung m31. На сайті в наявності він був. Мені зателефонували, й сказали що в наявності немає, й буде через тиждень. Вже цей тиждень пішов, а про мій товар нічого не чути, в наявності його так й не має, й невідомо коли буде. Хотів отримати телефон швидко, але з цим магазином боюсь що швидко не буде. Велике прохання перевіряти наявність товару на сайті, бо люди замовляють а потім чекають тиждень а то й більше
Владислав Ярош не рекомендує цей магазин
29 квітня 2020

Хотів купити: Наушники Bloody g528c, Замовлення №22326

Не сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Kosiuk не рекомендує цей магазин
11 квітня 2020

Купив: ноутбук, Замовлення №3301146

Замовила ноут і мишку. Оплатила. Передзвонили і підтвердили замовлення. Вже третій день з моменту оплати, а відправлення не відбувається, жоден з трьох телефонів інтернет-магазину не відповідає. На їхньому сайті відсутня пошта куди можна написати, он-лайн чат чи т.п. Я втратила трохи менше 12 тис грн і відчуваю, що справа буде закрита лише через держ органи.
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Kosiuk, доброго дня. Товар Вам був доставленний, правда з невиликою затримкою, оскільки були вихідні дні. Також Вам запропонований приємний бонус. Ми гадаємо, що у Вас не залишилось поганих вражень і Ви повернетесь до нас. Перепрошуємо за затримку, гарного Вам дня і до зустрічі
Хотел прикупить в этом магазине кое-что, но вижу, что видать НЕ СТОИТ !!!! А вы конечно, идите в полицию и оформляйте заявление.
18 квітня 2020 Відповісти
DimaS Ya , ноут таки на 6 день у вісім вечора був доставлено :). В компанії спрацював людський фактор: один не встиг відправити вчасно, другий не відповідав на дзвінки з якихось причин і т.д. Результат не надто приємний для всіх, але напевно таке може трапитися будь де.
18 квітня 2020 Відповісти
Представник магазину «Комп'ютерний Всесвіт» відповів на коментар Kosiuk
Дякуємо Вам, приємного користування. Повертайтесь
1 червня 2020 Відповісти
Анатолий D не рекомендує цей магазин
4 квітня 2020

Хотів купити: Смартфон OPPO A5 2020 3/64GB Black

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Анатолий D, нам дуже шкода. Будь ласка, вибачте нас за розчарування. На жаль, нові правила і умови роботи (або не-роботи) застали нас зненацька, досвіду поведінки в подібних ситуаціях у нас немає. На жаль, в заручниках карантину виявилися покупці, чиї плани порушуються. І менеджери, які знаходяться в рамках обіцянок перед покупцями і розпорядженнями керівництва про термінове припинення роботи пунктів видачі. І керівництво магазину: скасувати можливість самовивозу, не виконати обіцянку або ризикувати здоров'ям і заплатити великий штраф за те, що магазин відкритий? Як організувати роботу на найближчі тижні? Що і де буде робити команда? Як довго будуть працювати постачальники, служби доставки та кур'єрські служби? Ми не знаємо. Це випробування для всіх нас. Вибачте, якщо у нас не вийшло все передбачити. Вибачте, якщо тон нашого продавця з магазину здався Вам різким. Ми також прослухали запис Вашого телефонної розмови з менеджером інтернет магазину де він Вам повідомив, що даний товар з вітрини і буде відкрита упаковка. Максимально ввічливо і доброзичливо він розмовляв. Абсолютно немає в чому дорікнути менеджера. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам і готові Вам запропонувати знижку на цей товар і приємний подарунок
Yuriy рекомендує цей магазин
27 березня 2020

Купив: Мобільний телефон Xiaomi Redmi 8 3/32Gb, Замовлення №20489

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Професійний персонал, високий рівень знань про товари, видача і доставка на рівні Рекомендую))))
Мисько рекомендує цей магазин
16 березня 2020

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 Black, Замовлення №20407

Вибирав фітнес браслет. Менеджер порекомендував mi band 4. Покупкою задоволений!
16 березня 2020

Хотів купити: Ноутбук Dell G7 7790 Grey (G77716S3NDW-61G)

цена товара не соответствовала заявленной на hotline. Очень жаль. Хотела купить ноутбук. Теперь пойду в другой магазин. Разочарована. Зачем вы обманываете?
Відповідь представника «Комп'ютерний Всесвіт»
Татьяна Рекуха, деталізуйте будь ласка?
cveto4ek1985 рекомендує цей магазин
15 березня 2020

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV 4A 32"

Заказала в интернет магазине телевизор. Через пол часа перезвонил менеджер сказал, что такой телевизор есть в наличии в магазине моего города. Очень понравилось обслуживание мне его показали, все проверили, предложили увеличить гарантию. Отличный сервис, отличный магазин. Спасибо!
mucho_z рекомендує цей магазин

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech Stereo Headset H110

Хороший магазин )) Менеджер связался довольно быстро. Гарнитура была в наличии, цена актуальная. Самое приятное что доставка на магазин Бесплатно. Приехала через дня 3 . Пришел в магазин проверили и там же оплатил )) Ещё и оформили бонусную карту )) Буду ещё заказывать)
artys Nk рекомендує цей магазин

Купив: Телевизор Mi TV 4S 55

Заказал телевизор на сайте. В течении дня со мной связались по телефону, уточнили мой заказ. Оказалось, что уже на следующий день я мог прийти и забрать свою покупку в магазине. Телевизором доволен, помогли донести до автомобиля. Очень дружелюбные продавци. Буду рекомендовать своим друзьям