Іван Шапошнік рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793), Замовлення №195582

Ever Last рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Десктоп ARTLINE Gaming X49 (X49v18), Замовлення №213075

Дуже чудовий пк, продавці швидко знайшли потрібний мені пк з тими характеристиками, що я бажав. Замовлення товару приїхало за 2 дня.
Nata99 рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Merlion polyester Q150, Консистенція: гельУпаковка: спрей ColorWay Універсальний очищувач ColorWay для очищення моніторів CW-5151, Замовлення №212292

Замовляла засіб для чищення моніторів та сумки під ноутбук. Вже не вперше замовляют на Kvshop. Швидка доставка, гарне обслуговування, приємні ціни, вічливі консультанти
SvetLana78 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 8/256GB Black, Замовлення №213825

Дуже цікавий магазин, зручне місце розташування. Персонал дуже приємний та привітний. Залишилась з приємними емоціями після відвідування магазину, завітаю ще раз)
Віталій Маркович рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук GIGABYTE G7 MF (MF-E2EE213SD), Замовлення №211460

Топовий магазин, підібрали найкращий ноут ціна-характеристики задоволений сервісом на всі сто
Яник Марія рекомендує цей магазин

Купив: Samsung Galaxy A05s 4/64GB Black (SM-A057GZKU), Замовлення №123569

Andriy Ozirnuy рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite (MLV93), Замовлення №Айфон

Ціни на сайті відповідають цінам в магазині. Продавці консультанти чемні та підберуть для вас найкращий товар
Yura Hudyma рекомендує цей магазин

Купив: Монітор ASUS TUF Gaming VG27AQ3A (90LM0940-B01970), Замовлення №213193

Замовив монітор Приїхав за 2 дні ,доставка безкоштовна Монітор і коробка були в ідеальному стані Підсумовуючи 1.Хороша якість 2.Приємні ціни 3.Швидка доставка Раджу замовляти саме на магазин ,а не на нову пошту
Taras080 рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 7 8/128GB Lemongrass, Замовлення №211659

Хороший магазинчик. Кілька разів замовляв товар на сайті і забирав тут. Доставка в магазин - безплатна!
Надія Мудренко рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Замовлення №1111111

Доброзичливі менеджери , сервіс супер, рекомендую