Влад Чорный рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Геймерський ігровий стіл Cougar Mars Pro 150, Замовлення №56738

Геймерський ігровий стіл Cougar Mars Pro 150 саме те що я шукав. ФОто на сайті повністю відповідає реальності. упакування компактне, тому багато н адоставку грошей не пішло. Дуже дякую магазину за таку якісну річ.
Відповідь представника «LuckyLink.kiev.ua»
Дякуємо за відгук, ми намагаємось стати краще завдяки вам! Очікуємо Вас знову за замовленням
Макс Бурмут рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: FM Модулятор HOCO E72 Alegria PD30W, Замовлення №56599

Модулятор отримав вчасно, працює.
Dead Last рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: БФП Canon i-SENSYS MF455dw + Wi-Fi (5161C020), Замовлення №56658

Все пречудово, доставили досить швидко і саме ту модель БФП, що ми і замовляли. Платили одразу всю вартість товару, доставка за 1 день на НП. Доставили без пошкоджень, дешевше ніж було б в інших магазинах. Трохи переживали стосовно різних відгуків про магазин, але консультант молодець, надав додаткові фото з тим товаром. Так тримати, гарних продаж і розвидку вам!
Holod82 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Миша Defender Patch MS-759 Black, Замовлення №52759

Придбав товар в вашому магазині, дуже задоволений, все на найвищому рівні, упаковка, ціна якість... Дякую
Forbes Global 2000 рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Відеокарта EVGA GeForce GTX 1660 SUPER GAMING PRO 6 GB, Замовлення №56554

Відеокарта відмінної якості, у заводській упаковці, повністю відповідає своїм переметрам. Відправка одразу день в день, ніяких затримок і зайвих рухів. Я задоволена покупкою і рекомендую магазин.
Smolaaa рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смартфон Sony Xperia 10 V 8/128GB Black, Замовлення №56379

Смартфон отримала вчасно. По параметрам як і заявлено 8/128 ГБ пам'яті, чорний колір, модель Xperia 10 V ... Якісна покупка, магазин достойни поваги.
Photo Photo рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 7.1X USB Black (HTA-844), Замовлення №56324

Навушники були по найкращій ціні. Модель, що я шукала була у наявності і відправили одразу. Я задоволена на сто відсотків.
Лена рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-000000031), Замовлення №56323

довіряю цьому магазину, бо часто тут купую
Tanja рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Клавіатура Bloody S98 Sports Red, Замовлення №56295

Попросила якнайшвидше відправити мою клавіатуру і мені її відправили за годину після оформлення замовлення. Оце я розумію якість обслуговування. Дякую працівникам магазину.
Вікторія Дячишин рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Миша Logitech POP Mouse Bluetooth Blast Yellow (910-006546), Замовлення №56235

Магазином дуже задоволена))))) Прийшла абсолютно робочам миша, параметрам відповідає, фото на сайті такі як в реалі. Класна покупка, дякую LuckyLink.kiev.ua!!!