Лєра рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: кондиціонер Grunhelm GAC-09GH , Замовлення № 240329-0003

Все чітко, швидко, професійно. Був момент, що не працював кондиціонер, але дуже швидко вирішили . Дуже дякую магазину і майстрам за чудову роботу .
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Щиро дякуємо Вам за відгук та замовлення!
Rus She рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Кліматичний комплекс ПРАНА Air Cleaner Pro, Замовлення №240409-0003

купуваі очисних повітря. Все було супер доставка швидка товар якісний й цілий
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук та замовлення!
Viki s рекомендує цей магазин
27 квітня 2024

Купив: Фильтр HEPA H13 Kadis S-35, Замовлення №240408-0002

Урвала один із останніх фільтрів знятий з виробництва, дякую магазину за таку можливість. Доставка швидка, оплата зручна, працюють в білу.
Дуже вдячні за відгук!
Инна Грош рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Очисник повітря Panasonic F-VXR50R-W, Замовлення №240405-0002

Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Інна, дуже вдячні Вам за відгук та замовлення!
Sergey Mer рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-3560 Tahiti, Замовлення №Не пам'ятаю

Все добре і товар і обслуговування.
Представник магазину «CLIMAGROUP»
Сергій, щиро дякуємо за відгук та замовлення!
3 квітня 2024 Відповісти
Рома Макс рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Осушувач повітря MYCOND Yugo Smart 16, Замовлення №7507

Все гуд, товаром задоволений! Магазин рекомендую!
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже вдячні Вам за відгук! Раді, що звернулись до нас.
Mykhailo L. рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-3330EV JAVA, Замовлення №7514

Замовлення виконали швидко. Чек з гарантійним талоном поклали до замовлення. Роботою задоволений, рекомендую.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Михайло, дякуємо Вам за відгук та замовлення! Раді, що звернулись до нас!
Eduard Barabash рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний EWT Clima Runde Dry AWH/M 80 V, Замовлення №32856

Гарний магазин, висококласні консультанти. По доставці, (відстрочка доставки, у зв'язку з незакінченим ремонтом), хлопці пішли назустріч. Дякую. Вашому магазину процвітання і багато гарних клієнтів.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Едуард, вдячні Вам за відгук та замовлення!
Николай рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Набір акумуляторного інструменту GTM 18V шурупокрут DSI18/80BL, болгарка AGC18/125BL, перфоратор RHC, Замовлення №1223

Доставка новой почтой была быстрой. Рекомендую
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Дуже Вам вдячні за відгук та замовлення!
alvic рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний EWT Clima Flach Dry AWH/M 50, Замовлення №№ нн

Придбав бойлер EWT Clima Flash Dry AWH/M 50 в цьому магазині. Можу однозначно рекомендувати. Все швидко та компетентно - від дзвінка, консультації та своєчасної доставки (ще і в квартиру занесли). Плюс додаткова знижка при оплаті на сайті. Сподіваюсь і бойлер в експлуатації буде добре себе погодити. Дякую на всі 100.
Відповідь представника «CLIMAGROUP»
Раді, що звернулись саме до нас. Дякуємо за відгук та замовлення