Артем Дунаев рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Pink (MLPH3), Замовлення №26886

Це вже не перша моя покупка в даному магазині, тому, без побоювань, сплатив всю суму карткою і заощадив на комісіях. Одразу ж отримав СМС про надходження коштів. Дуже великий плюс. Замовив в понеділок, у вівторок до обіду товар вже був на відділені НП у моєму місті. Магазину велика подяка. Звісно ж рекомендую.
Інна Березюк рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 mini 128GB Green (MNF83), Замовлення №26871

Все гуд, рекомендую!
Соломія Свіщенко рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 41mm Midnight Aluminum Case With Midnight Sport Band (MKMX3), Смарт-годинник Apple Watch Series 7 GPS 41mm Midnight Aluminum Case With Midnight Sport Band (MKMX3), Замовлення №28820

Дуже задоволена сервісом та цінами. 10 балів! Приємні консультанти, швидка доставка, ціни набагато нижчі за ті, що заявляють конкуренти-гіганти. Залишились лише приємні враження
Артем Халін рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6, Замовлення №26793

Степан Гончар рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Plus 128GB Purple , Замовлення №26606

Замовив айфон у четвер , а у п‘ятницю отримав адресну доставку. Все супер швидко та якісно. Менеджер Вікторія детально розповіла все про гарантію. Зверталась повторно, так як не знайшов початково гарантійний талон у середині коробки, як виявилось apple не надає гарантійні талони на свою техніку. Гарантія перевіряється та відображається на офіційному сайті apple! Та все одно дуже дякую за таку дуже детальну консультацію навіть після того як клієнт вже забрав замовлення! Магазин рекомендую!
Дякуємо, що обрали наш магазин. Для нас дуже цінний ваш зворотній звʼязок. Приємного користування!
Назар Шикір рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB White (MWLF2), Замовлення №17375

Оформление и отправка заказа прошли быстро и без проблем.Спасибо за хороший сервис!
Дякуємо за довіру.
Раді, що ви задоволені покупкою та обслуговуванням. Приємного користування.
Vlad рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Canyon 10000mAh White (CNS-CPB1001W), Замовлення №17418

Царський лайк вам за те , що обслуговуєте державною мовою! Замовлення отримав! Абсолютно задоволений.
Відповідь представника «GSTORE.UA»
Дякуємо, що обрали наш магазин. Для нас дуже цінний ваш зворотній зв'язок, приємного користування!
anysikm рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Air 2022 Wi-Fi 256GB Blue (MM9N3), Замовлення №17544

Довго читала відгуки про магазини і довго не могла наважитися. У цьому магазині в основному позитивні, тому здійснили покупку у ньому. Я вперше купувала у магазині в Києві і залишилася дуже задоволена! Товар був у наявності бо відправили наступного дня. Гарантію та чек з печаткою попросила у хлопців покласти з товаром, дякую їм за це. НП доставила за кілька днів. iPad вогонь, зібраний якісно, динамічні сцени показує плавно. Дякую магазину gstore! Процвітання вам і не втрачати марку!
Дякуємо за довіру! Раді що ви задоволені покупкою та обслуговуванням. Приємного користування.
Вікторія рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Alpine Green (MNCQ3), Замовлення №17559

Хорошо организованная работа, даже в условиях войны, товар был готов к выдаче в течение дня. Спасибо за хороший сервис, рекомендую!!!
meantai рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK2K3), Замовлення №18377

Покупала iPad 9. По наличию на магазине его не было, пришлось делать заказ. Очень порадовало, что доставка пришла на следующий день. Консультанты на магазине обслужили качественно и быстро. Покупкой осталась довольна.