Artem Glinyanskiy рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №624987

Швидко доставили, якість відповідна, менеджери приємні і компетентні, є і залишаюсь постійним клієнтом. Сміло рекомендую:)
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди стараємося забезпечити наших клієнтів якісним сервісом, і ми раді, що ви залишилися задоволені. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреби, не соромтесь звертатися до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Михайло Кляп не рекомендує цей магазин
6 травня 2024 На модерації

Купив: Айфон 13 Pro max, Смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight (MLPF3), Замовлення №1

Сергей Чесноков рекомендує цей магазин

Купив: Apple mac mini, 512GB, Замовлення №600486

Дякую за швидкий сервіс і зручну доставку. Дуже задоволений.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук! Ми дуже раді, що ви залишились задоволені нашим обслуговуванням. Наша команда завжди на зв'язку і готова допомогти вам з будь-якими потребами. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО.
Виктория Макаренко рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Спортивний годинник Garmin Forerunner 55 Black (010-02562-00/10), Замовлення №600455

Дуже приємні продавці ,обслуговування на високому рівні!Швидкий сервіс. Залишилась задоволена та щаслива!Завжди якісний товар.Ябко це любов.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням у нашому магазині! Ми завжди готові допомогти вам з вибором найкращої техніки. З найкращими побажаннями, команда ЯБКО.
ViktorLandsberg рекомендує цей магазин
3 травня 2024

Купив: Стаціонарний медіаплеєр Apple TV 4K 2021 64GB (MXH02), Замовлення №600478

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку та приємні слова про наш магазин та продавців! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням та новою покупкою. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та сервіс! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
resol TV рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №600550

Взагалі перший раз купую саме в Ябко. Сподобалось все від оформлення до консультації самих продавців.Доречі мені швидко і оперативно діагностували мій старий пристрій (робив трейд ін),та навіть найвищу ціну по місту сказали,був приємно вражений. Плануємо наступну покупку вже робити тут для дівчини,тому що тут найкращий сервіс серед всіх інших магазинів
Відповідь представника «Ябко»
Дуже дякуємо за ваш чудовий відгук! Ми завжди намагаємося зробити все можливе, щоб наші клієнти отримували максимально позитивний досвід. Дуже приємно чути, що ви плануєте здійснити наступну покупку в нашому магазині для вашої дівчини. Ми будемо раді допомогти вам вибрати ідеальний подарунок для неї. З повагою, Команда ЯБКО
Leonid Pshenychnyi не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 квітня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Black Late 2023 (MRX53), Замовлення №614213

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ябко»
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Інформація, описана Вами у відгуку, передана нашим фахівцям для детального розгляду. Служба турботи зв'яжеться із Вами для уточення інформації та надання зворотнього зв'язку. З повагою, команда Ябко.
Зі мною зв'язалися та повернули більшу частину різниці
2 травня 2024 Відповісти
Діма не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №0000000

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності. Нам шкода, що Ваш досвід не відповів очікуванням. Будемо вдячними за зворотній зв'язок, щоб ми могли виправити ситуацію та покращити наш сервіс. Telegram : @jabko_support Лінія турботи: 044 334 69 48. Електронна адреса: help@jabko.ua З повагою, команда Ябко.
Проблему вирішили, залишився задоволений. Респект тех.підтримці
30 квітня 2024 Відповісти
Юра Колесник рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: ipone 11, Замовлення №610843

Добрий вечір. Купив на Ябко Iphone 11 для мами.Виникла проблема з створенням Aple ID і тільки за допомогою тех.консультанта Богдана все вийшло. Працівник супроводжував до кінцевих налаштувань, все сам зробив і проблема вирішилась. Топовий працівник. За це потрібно премію видавати. Дякую
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку, нам дуже приємно чути, що ви залишилися задоволені покупкою та обслуговуванням Бажаємо приємного та легкого користування. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та сервіс! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Roman27 рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Apple Macbook Pro 13 256GB, Space Gray with Apple M1 (MYD82) 2020, Замовлення №500547

Замовляв ввечері ноутбук через сайт,отримав на наступний день,тобто максимально швидко!Задоволений обслуговуванням консультантів,які влучно підібрали мені аксесуари та допомогли з налаштуванням програм.Взагальному залишились тільки позитивні емоції.
Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку та приємні слова про наш магазин та продавців! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та аксесуари! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО