ositkova рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Acer Aspire 3 A314-33-P9QL Red (NX.H6QEU.006), Замовлення №15775

Marav16832 рекомендує цей магазин
2 серпня 2019

Купив: ASUS ZenBook Flip UX561UD (UX561UD-BO004T), Замовлення №15633

Доставили быстро. Покупкой довольна.
Vladimir Lazir рекомендує цей магазин
27 липня 2019

Купив: Ноутбук Xiaomi Mi Gaming Laptop 15.6 (i7 8GB 1T+128GB 1060 6G) (JYU4054CN)

Из всех магазинов, в букчек предложили самую адекватную цену. молодцы. Не раскрутились еще, но если так держать то все будет.
Відповідь представника «Noteboochek»
Мы благодарим Вас за заказ и желаем хороших дальнейших покупок в нашем магазине. Спасибо за Ваш отзыв.
Aleksandr Wladyka рекомендує цей магазин
25 липня 2019

Купив: Dell G7, Замовлення №15543

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Обратная связь у них так себе, дозвонится не легко, консультанты сами ничего не знают, сайт слабоват. Но, ноут пришел как заказывал, новый, без нареканий. Курьер сидел и терпеливо ждал пока я проверял покупку (примерно час).
Відповідь представника «Noteboochek»
Igor Strelok не рекомендує цей магазин
26 листопада 2018

Купив: Ноутбук ASUS ROG GL753VE (GL753VE-IS74)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, асортимент, повернення товару