Llillos рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ventolux HV 32 TC, Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS, Whirlpool WIC3C34PFES, Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 730 NB, Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 NB, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T352, Замовлення №12345

Заказывала всю крупную бытовую технику к себе домой у этого магазина. Приятный менеджер, ответил на все интересующие вопросы. Самая дешевая цена на технику среди всех магазинов на сайте. Доставили быстро и в срок. Рекомендую
Микола рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пральна машина автоматична Electrolux EW8F169SAU, Сушильна машина Electrolux EW9H188SCU, Морозильна камера Electrolux LYB2AE82S, Замовлення №180584

Замовляв декілька одиниць побутової техніки. Ціна була хороша. Швидко доставили. Поки що не користувався, але, сподіваюсь, все буде добре.
Володимир Новик не рекомендує цей магазин
7 травня 2024

Купив: Посудомийна машина Hotpoint-Ariston HSIO 3O23 WFE, Замовлення №180595

Анна Замрій рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Вбудована мікрохвильова піч , Мікрохвильовка з грилем Bosch BEL623MB3, Замовлення №6206

Замовляли вбудовану мікрохвильову піч . Найкраща ціна та якість . Відправили швидко . Задоволені . Рекомендую !!
Юра Лещенко рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Посудомийна машина Beko DIS28123, Витяжка вбудована Franke Inca Smart FBI 525 GR (305.0599.532), Пральна машина автоматична Electrolux EW6S226CXU, Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN39VL316, Варильна поверхня електрична Hotpoint-Ariston HB 8460B NE/W, Замовлення №180594

Гуртом я зекономив близько 15тис грн якщо порівняти з магазином ... Дуже задоволений.
игорь мут рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDB 864349 BV, Замовлення №1234676

Все понравилось рекомендую

Купив: BOSCH SMV4HVX00K, Замовлення №1111111222

Віталій Констянтинович Мазуренко рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Холодильник Whirlpool WH SP70 T121, Замовлення №12022024

Чудовий магазин і його колектив. Майже по всім обраним мною позиціям були одні з найнижчих цін. Пітвердження замовлення швидке. Особливо приємно вразило те, що менеджер не приховав від мене суттєве зниження ціни у імпортера, коли замовлення вже було мною зроблене! Доставка теж чудова. Попереджають перед виїздом, і приїзжають вчасно, як домовились.
Володимир Бовцайло рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Прально-сушильна машина автоматична Electrolux EW7WO368SU, Замовлення №4948

Задоволений пральною машинкою на всі 100%, а також менеджером, який оперативно відповідає по будь яких питаннях?