Євген Морозенко рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Навушники з мікрофоном Apple AirPods Max Silver (MGYJ3), Замовлення №20626

Це мій улюблений магазин! Все завжди на вищому рівні.
Anna Sholokhova рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Soft Gold S. Steel Bezel w. French Gray Case and S. Band (010-02785-02), Замовлення №20617

Чудове місце для покупок! Професійний та дружній персонал, а також великий вибір товарів.
Юрий рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 45mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - M/L (MR9A3), Замовлення №20615

Хочу подякувати за прекрасне обслуговування. Персонал дійсно старається зробити покупку приємним досвідом, а асортимент допомагає знайти все потрібне.
Відповідь представника «AppleFun»
Будь ласка. Звертайтесь та обирайте потрібні вам гаджети.
Катерина рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2021 Wi-Fi 64GB Silver (MK2L3), Замовлення №20591

Кожен раз, коли я відвідую цей магазин, я знаходжу щось нове і цікаве. Відмінний вибір і якість товарів завжди на висоті!
Відповідь представника «AppleFun»
Раді що обираєте наш магазин. Вдячні за відгук.
Віталій рекомендує цей магазин
1 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro (Gen 2) Sapphire Edition | 47 mm Carbon Gray DLC Titanium with Black , Замовлення №20577

Доволі швидко доставили,все чудово запаковано,дякую!
Відповідь представника «AppleFun»
І вам дякуєм, за те що обрали наш магазин. Приємного користування.
Олег Кравець рекомендує цей магазин
30 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 42mm Soft Gold w. Light S. Band (010-02802-10/11), Замовлення №20569

Позитивний досвід у магазині завдяки чудовому консультантові. Хоча я і не запам'ятав ім'я, але хочу висловити свою подяку за якісну консультацію!
Відповідь представника «AppleFun»
Нам приємно що вам сподобалось в нашому магазині. Будем раді бачити у нас ще.
Дарія Бабенко рекомендує цей магазин
28 квітня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73), Замовлення №20557

Цей магазин просто вражає своїм вибором та професіоналізмом персоналу. Я вже давно шукала техніку і знайшлавсе, що потрібно тут. Обслуговування на висоті, рекомендую!
Дарія, дякуєм. Звертайтесь.
Сергей рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02805-12/02/64), Замовлення №20550

Чудовий магазин з великим вибором техніки! Персонал завжди готовий допомогти і порадити. Я задоволений якістю обслуговування та знаходженням потрібного товару. Рекомендую іншим
Відповідь представника «AppleFun»
Дякуєм за ваш відгук. Ми раді що вам все сподобалось.
Діма рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2X Solar - Tactical Edition Black (010-02805-13/03/74), Замовлення №20549

Вражаючий сервіс! Продавці не лише допомагають вибрати продукт, а й надають корисні поради з його використання.
Відповідь представника «AppleFun»
Нам приємно читати ваш відгук. Спробували допомогти вам на 100%.
Віталій рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Стайлер (випрямляч) Dyson Airstrait HT01 Prussian Blue/Rich Copper (408215-01), Замовлення №20543

Професійні продавці, які завжди готові допомогти, і широкий асортимент товарів роблять його моїм улюбленим місцем
Відповідь представника «AppleFun»
Віталій, дякую за відгук і ваш час. Будем раді бачити у нас ще.