Sandoplay не рекомендує цей магазин
31 серпня 2020

Хотів купити: Навушники з мікрофоном Logitech G PRO X Gaming Headset Black (981-000818)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Вказують нижчу ціну ніж у всіх інших а потім кажуть що ціна на сайті "неправильна"
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. Приносимо вибачення за складені незручності, менеджер повідомляє актуальну ціну на сьогоднішній день, адже сайт оновлюється кожного дня. Ціна фіксується за клієнтом відразу після внесення оплати або передоплати. Сподіваємось даний коментар згладить вашу думку про наш магазин. Приємних покупок! З повагою, інтернет-магазин Timе Sport!
Niklas рекомендує цей магазин
8 березня 2020

Купив: Кухонная машина Bosch MUM58364

Сделал заказ и оплатил 25.02.20. Долго отправляли, но потом была просто молниеносная доставка через УкрПочту. Я был приятно удивлен, что отправили из Нововолынска 06.03.20 в 13-05, а в Киеве я уже его получил 07.03.20 в 15-30 ! Менеджер все время был на связи через Viber. В целом все ОК. Если покупка не срочная и есть возможность подождать немного, тогда смело можно заказывать.
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо Вам за відгук! Будемо і надалі старатись надавати хороше обслуговування! Приємних покупок! З повагою, інтернет-магазин TimaSport.
alena.umanets8 не рекомендує цей магазин
2 березня 2020

Купив: проигрыватель виниловых дисков ION MAX LP Jasne Drewno

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Товар прибыл поломанный. Товар не хотят менять или возвращать. В результате купленный подарок на День Рождения, поломанный. Не Рекомендую!
Відповідь представника «TimeSport»
Шановна Альона! Під час отримання відправлення у відділенні Нової Пошти (або ж кур'єром удома), Вам надається можливість перевірити товар, та у разі виявлення будь-яких недостач або інших зауважень, Ви маєте право не отримувати товар, та повідомити нас як продавця і працівників нової пошти. Згідно до пункту 6.10 умов надання послуг NOVA POSHTA SHOPIPING "При отриманні відправлення Клієнт зобов'язаний перевірити цілісність відправлення до моменту підписання накладної. Факт підписання Клієнтом накладної без зауважень, свідчить, що у Клієнта відсутні зауваження щодо стану відправлення, воно вручене йому в належному стані." У зв'язку з вищесказаним, те що ви забрали товар і його не перевірили перед підписанням накладної ви підтвердили укомплектованість та цілісність посилки. Тому є підстави вважати, що даний недолік виник не з вини продавця. Нам прикро, що Ви опинились в такій ситуації, але нажаль замінити товар не можемо, так як пошкодження являється механічним а не заводським браком ( що чітко видно на надісланих вами фото). Пошкоджений товар поверненню 14 днів не підлягає. З повагою, інтернет-магазин TimaSport.
Роман Матис не рекомендує цей магазин
29 лютого 2020

Хотів купити: Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro IS 7156 BK

Сподобалося: замовлення через корзину

SvetlanaG рекомендує цей магазин
5 листопада 2019

Купив: Настенная сушилка для белья Leifheit Telegant Plus 70

Все влаштувало. Трохи задовго очікувала, хоча про це попереджали. Отримала те,що хотіла. Дякую)))
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо за відгук, Світлана. Завжди будемо Вам раді. Приємних покупок!
AkBaJIaHrucT не рекомендує цей магазин
24 жовтня 2019

Хотів купити: Concept Perfect Clean CP1010

Сподобалося: оформлення замовлення

10 % предоплаты наводит на странные мысли, контактов нет, только моб. телефоны, доставки по г. Киев нет, хотя написали, что доставка по Киеву!?
Echopraxia не рекомендує цей магазин
9 вересня 2019

Хотів купити: Радіоприймач Blaupunkt KR10

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Написано, что доставка из Киева. Это не соответствует действительности. Мне нужно было на завтра.
Відповідь представника «TimeSport»
Дякуємо, за зворотній зв'язок. В розділі "інформації про магазин", вказана вся актуальна інформація, ви можете з нею ознайомитись. Про кур'єрську доставку по Києву, там нічого не вказано. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!