Йхцзыыз рекомендує цей магазин
6 травня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №Ppp

Сделали все быстро и четко. Рекомендую!
Данил рекомендує цей магазин
4 травня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case w. Starlight Sport Band - S/M (MR8T3), Замовлення №104647

Покупка прошла успешно, товаром остались довольны
Dmitry Cherkasov рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (EFDELTA2Max-EU), Замовлення №Не поруч

Представник магазину «BUY.UA»
Дмитро, дякуємо за відгук! Ви придбали чудового помічника, нехай допомагає Вам у всіх сценаріях ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Виктор А рекомендує цей магазин
2 травня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14" Space Gray 2021 (Z15G001X2), Замовлення №Немає поряд)

Вперше купував в цьому магазині та взагалі Макбук. Приємно, що ноут був адаптований для України, а клавіатура вже з кирилицею. Задоволений професіоналізмом консультантів, дякую за роз?яснення окремих нюансів. Рекомендую магазин покупцям!
Представник магазину «BUY.UA»
Вiктор, дякуємо за відгук! Вітаємо Вас із чудовою покупкою, классний вибiр Мака! Будемо раді бачити Вас знову, за новими яблучними девайсами ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Микола Пилипенко рекомендує цей магазин
29 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №Не пам‘ятаю

Дуже швидко відправили, бувприємно здивований, як постійному клієнту пішли назустріч, по умовах оплати)
Представник магазину «BUY.UA»
Микола, дякуємо за відгук! Завжди раді допомогти! Звертайтесь ще ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Роман Заморий рекомендує цей магазин
25 квітня 2024

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 14 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Elderberry (MPTX3), Замовлення №104476

Вперше купував товар у даного продавця. Все було добре, товар відповідав ціні і якості, а саме головне був оригінальним після декількох повернень іншим інтернет магазинам. Дякую команді BUY.UA за їхню професійну роботу. Ну і звісно порекомендую друзям і знайомим.
Представник магазину «BUY.UA»
Роман, дякуємо за відгук! Величезне Вам спасибi за такий розгорнутий опис! Ви завжди можете розраховувати на нас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Андрiй Морочило рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №Не знаю

Рекомендую цей магазин. Все сподобалося. Доставили товар навіть швидше ніж обіцяли.
Представник магазину «BUY.UA»
Андрiй, дякуємо за відгук! Впевнені, ця станція стане вірним помiчником у всіх побутових завдань! До нових зустрічей ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Виталий Мороз рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: EcoFlow Delta 2, Замовлення №Не помню.

Хороший магазин,получил товар на следующей день. Рекомендую, всем доволен.
Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! Оперативність - наш коник! Завжди раді допомогти ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
Роман Тимачев рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Повнорозмірні навушники Apple AirPods Max Pink (MGYM3), Замовлення №Номер не знаю

Дякую, Андрію за оперативність та ввічливість.
Представник магазину «BUY.UA»
Роман, дякуємо за відгук! Людина, якій Ви подаруєте навушнички, буде в захваті від звучання та кольору ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
vitalii_kuzmenko рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Medium (MREY3/MRFJ3), Замовлення №1

Представник магазину «BUY.UA»
Вiталiй, дякуємо за відгук! З чудовою покупкою Вас ;) З повагою, керівник відділу контролю якості BUY.UA
18 квітня 2024 Відповісти