Dzhegun Guseynov не рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A12 SM-A125F 4/64GB Red (SM-A125FZRVSEK), Замовлення №69219

Заказал телефон, набрали, сразу начали назойливо стекло, не уточнили никаких данных, потом сказали извините весь товар под бронью, мы вас наберём , набрали вечером сказали товара нету. Сложилось стойкое впечатление что кроме стекла у них ничего в наличии нету, так как предложили его 4! Раза.
Відповідь представника «SMARTFON»
Спасибо за ваш отзыв и обратную связь. Сожалеем, что сотрудничество с нашим магазином оставило неприятное впечатление. На данный момент мы переходим на новую систему 1C, в связи с этим наличие товара показывало не актуально. Дополнительно вам позвонил наш менеджер, чтобы объяснить ситуацию. С Уважением, SMARTFON!
Татьяна не рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A71 2020 6/128GB Black (SM-A715FZKU), Замовлення №69227

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Відповідь представника «SMARTFON»
Спасибо за ваш отзыв и обратную связь. Приносим извинения за сложившуюся ситуацию. Наш консультант ошибочно дал неверную информацию о стоимости доставки и сроках отправки. С сотрудником проведена беседа с целью недопущения подобных ситуаций в будущем. Дополнительно вам позвонил наш менеджер, чтобы объяснить ситуацию. С Уважением, SMARTFON!
Вера Пшеничная рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: Смартфон Tecno Spark 6 KE7 4/64GB Ocean Blue (4895180762024)

Всім задоволені (ввічливий продавець, швидка доставка, товар відповідає заявленому в магазині), допомогли розібратися з усіма питаннями, підібрати аксесуари. Дитина в захваті, дякуємо!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за ваш відгук, приємно читати такі слова! Це найкраща мотивація для нас.
Володимир Неверук рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Мобильный телефон Tecno POP 4 2/32GB

Хороший магазин. Низькі ціни. Якісний асортимент. Купив у них смартфон Tecno POP 4 2/32GB, офіційний, є гарантія, телефон якісний. Робив передоплату - тоді виходить дешевше. Рекомендую. В них можна купувати сміло. Телефон прислали за 1 день.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою.
Світлана Зозуля рекомендує цей магазин
5 квітня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A31 4/64GB Red (SM-A315FZRU)

Не сподобалося: сервісна підтримка

Неодноразово замовляла товари в цьому магазині,повністю задоволенна, дівчата-менеджери чудово знають свою роботу і працюють на високому рівні, спірні питання вирішувались без проблем. Порекомендували одразу підібрати аксесуари, за що дуже дякую:) Хороша ціна та оперативна доставка!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою і якістю нашого обслуговування.
Kateryna Lashko рекомендує цей магазин
26 березня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A71 2020 6/128GB Black (SM-A715FZKU), Замовлення №A71

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Шукала телефон хорошої якості і щоб не за всі гроші світу...таких варіантів було не багато. Але, знайшла цей магазин, здивувалася, що така приємна ціна. Вирішила замовити. Отримала телефон, перевірила на новій пошті і була в захваті, скло було гарно встановлено, чохол теж як я хотіла і навіть встановили мені всі програми. Однозначно, рекомендую, я задоволена, буду звертатися ще!
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук та ваш вибір!
Андрій Мовчанець рекомендує цей магазин
18 березня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB Black, Замовлення №349593

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Все прийшло в термін, смартфон вже місяць служить без нарікань, тому можна рекомендувати. дякую
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо вам за позитивний відгук!
Sasha Akhmedov рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey, Замовлення №367628

Все добре, швидко та відповідає заявленому. Смартфон працює справно,скло якісно установлено тому все окей.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за приємний відгук і за ваш вибір!
Єлизавета Маковецька рекомендує цей магазин
11 березня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A51 2020 6/128GB White (SM-A515FZWW)

Чудовий магазин, я дуже задоволена. Доставили замовлення швидко. Телефон прийшов у захисному склі, яке я замовляла, що дуже зручно. У подарунок ще наклеїли захисне скло на камеру та поклали навушники. Оператори були ввічливі й доброзичливі.
Відповідь представника «SMARTFON»
Дякуємо за відгук! Такі відгуки мотивують працювати ще краще!
Serj First рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: Смартфон HUAWEI P30 Pro 6/128GB Aurora (51093TFV)

Телефон супер. Працює на всі 100%. Всі характеристики заявлені дійсності. Дякую магазину за кращу ціну та якість обслуговування. Рекомендую!
Відповідь представника «SMARTFON»
Вітаємо! Дякуємо вам за позитивний відгук!